شایعات جدید در رابطه با آیفون 8 که تا به حال نشنیده اید!

 در این مدت شایعات و اخبار جدیدی در رابطه با آیفون های سال 2017 منتشر شده است. با توجه به شایعات 3 مدل آیفون در سال 2017 معرفی خواهد شد ،که یک مدل با نام آیفون 8 با قابلیت های بیشتر معرفی خواهد شد این در حالی است که دو مدل دیگر بهبود یافته مدل آیفون 7 می باشد.
 Timothy Arcuri از تحلیلگران شرکت Cowen and Company اعلام کرده است که تا آخر امسال این 3 مدل معرفی خواهد شد.آیفون 8 دارای صفحه نمایش OLED با سایز 5.8 اینچ خواهد بود ،این مدل دارای صفحه نمایش خمیده خواهد بود.دو مدل دیگر که ارتقا یافته آیفون 7 است در دو سایز مختلف 4.7 و 5.5 اینچی معرفی خواهد شد.
همانطور که در خبرهای قبلی آمده است مدل های کوچکتر دارای صفحه نمایش LCD خواهند بود، البته بکارگیری صفحه نمایش OLED  در مدل های دیگر فقط به میزان تولید این نوع صفحه نمایش توسط سامسونگ می باشد اما اپل همچنان گزینه استفاده از نمایشگرهای OLED را در نسخه های کوچک تر آیفون بررسی می کند.
 
از دیگر قابلیت های آیفون 8 بلندگو، دوربین فیس تایم و حسگر اثرانگشت تاچ آی دی درون نمایشگر می باشد.در مورد مودم های موبایلی مورد استفاده در این تلفن همراه هم که طبق انتظارات احتمالا از طریق کوالکام و اینتل تامین خواهد شد.
در آخر هم می توان به اضافه شدن  برخی قابلیت های تازه دیگر از جمله قابلیت های جدید در تشخیص چهره و ژست های حرکتی به آیفون  نیز اشاره کرد.
 
منبع:appleinsider

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time