از چت در یاهو تا پخش زنده در اینستاگرام

به تازگی قابلیت جدیدی به اینستاگرام اضافه شده است که در آن می تونید پخش زنده داشته باشید.با ما در ادامه همراه باشید تا این قابلیت جدید را بیشتر بررسی کنیم.
قابلیت پخش زنده که مدتی است به صورت آزمایشی در بعضی از اکانت ها فعال شده بود از دیروز برای تمامی اکانت ها فعال شد و پیج رسمی اینستاگرام هم با قرار دادن یک آموزش در بخش استوری اش این موضوع را به اطلاع همگان رساند.البته در را بطه با این قابلیت باید بگیم که پخش زنده از مدتی پیش در فیس بوک فعال شده و مورد استفاده قرار می گرفته است.
 
این روزها به نظر میرسه که اینستاگرام روز به روز پیشرفت هایش از برنامه هایی همانند فیس بوک بیشتر شده و این امر باعث افزایش بیش از انتظار اعضای این برنامه است.رقابت در دنیای شبکه های بسیار تنگاتنگ شده است و هر برنامه ای که قابلیت تازه ای برای ارایه نداشته باشد نمی تواند پابرجا بماند و روز به روز ضعیف تر می شود.
 
 
اما تاریخ نشان داده که هیچ چیز در دنیای تکنولوژی تازه نمی ماند و در آینده همیشه یک قابلیت تازه معرفی می شود.در زمانی که نرم افزار مسنجر یاهو معرفی شد کسی فکرش را هم نمی کرد که روزی این برنامه شگفت انگیز بازنشسته شود اما همان طور که گفته شد برنامه ای که پیشرفت نداشته باشد روز به روز ضعیف تر می شود و تا مرز نابودی پیش حواهد رفت.
 
 
چت کردن با هر یک از دوستان در هرجای از نقاط دنیا توسط اینترنت قابلیت شگفت انگیزی بود که یاهو مسنجر برای مردم دنیا فراهم کرد و همچنین گروه هایی که چند نفری می تونستید با هم چت کنید.اما این قابلیت امروزه در هر برنامه اجتماعی وجود دارد و اینستاگرام با قرار دادن ویژگی هایی از قبیل استوری و پخش زنده برگ برنده را در دست خود دارد ولی این قابلیت همیشه تازه نمی ماند و روزی همانند همان قابلیتی می شود که یاهو مسنجر در برنلمه اش معرفی کرد.
 
 
این موضوع که تا چه حد پیشرفت های اینستاگرام به خریده شدن این برنامه توسط فیسبوک دارد، نمی توان نظر قطعی داد چرا که خرید شرکت ها و برنامه های در حال پیشرفت توسط غول های بزرگ تکنولوژی همیشه موفقیت آمیز نبوده و این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد.اما این روزها با توجه به افول محلوبیت برنامه فیسبوک این شرکت بیشتر تمرکزش را بر روی برنامه اینستاگرام قرار داده است تا تعدد کاربران بیشتری را جذب کند.
 
بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time