گام بعدی اپل چه خواهد بود؟!

هفت سال پیش در چنین روزی ،استیو جابز محصول جدیدی به نام آیپد را معرفی کرد که در زمان خود انقلابی را به پا کرد بعد از معرفی و عرضه آیپد ،به علت قابلیت هایی که نسبت به آیقون داشت کاربران زیادی به سمت این محصول جذب شدند.اما اکنون بعد از 7 سال گام بعدی اپل چه خواهد بود؟

7 سال پیش آیپد با توجه به صفحه نمایش بزرگتر بسیار مورد توجه قرار گرفت اما در جایگاه خود هم کاستی های زیادی داشت .اولین آیپد دارای صفحه نمایشی 9.7 اینچی و رزولوشن 1024 * 768 پیکسل بود و در سه نسخه 16، 32 و 64 گیگابایت عرضه شد.این تبلت 680 گرمی از پردازنده A4 اپل بهره می برد و در چند مدل مبتنی بر وای-فای و 3G با بازه قیمتی 499 الی 829 دلار در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.

ضعف اصلی آیپد نسل اول ،نداشتن دوربین عکس و فیلم برداری،عدم پشتیبانی فلش، نداشتن قابلیت Multi-Task بود.اما صفحه نمایش بزرگ بزرگترین رمز موفقیت این محصول در سال 2010 بود.

اما اکنون بعد از این 7 سال آیپد دستخوش تغییرات زیادی شده است و بسیاری ضعف های این حصول برطرف شده است .درخبرهای قبلی اپل اعلام کرده است که احتمالا درنیمه دوم سال 2017 نسل جدید آیپد معرفی خواهد شد.اما اکنون باید منتظر بود بعد از این مدت نسل آینده آیپد چه قابلیت هایی خواهد داشت؟!

 

منبع:macrumors

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time