امکان برقراری تماس رایگان وایبر برای کاربران هفت کشور تحریم شده توسط ترامپ

وایبر یکی از بهترین برنامه هایی است که در بین برنامه های اجتماعی وجود دارد.به تازکی یک خبر جدید درباره این برنامه منتشر  شده است.

چند روزی است که از اجرای طرح ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود  مسافران از هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا می‌گذرد و روز به روز شاهد افزایش اعتراضات مردم و افراد مشهور هستیم.اما به تازگی یک خبر جدید از برنامه وایبر شنیده ایم خبری که بسیار جالب و شگفت انگیز است.

نرم افزار وایبر که مدتی بود کمتر مورد استفاده قرار می گرفت به تازگی در اعتراض به تصمیم ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مسافران از 7 کشوربه آمریکا، یک قابلیت برای کاربرانش قرار داده است که در آن مردم این 7 کشور از جمله ایران می تونند از طریق این برنامه مکالمه رایگان داشته باشند.به نظر می رسد این تصمیم با توجه به این موضوع گرفته شده است که خانواده‌های آنها نیز با مشکلات روحی متعددی مواجه شده‌اند و وضعیت مناسبی ندارند چرا که با امضای ترامپ و اجرای این قانون، صدها نفر از مردمان ایران و سایر کشورهای جهان در فرودگاه‌های ایالات متحده‌ی آمریکا حبس شده‌اند و خانواده‌هایشان از وضعیت آنها اطلاع دقیقی ندارند.

گفتنی است که شبکه‌ی اجتماعی وایبر دارای بیش از هشت‌صد میلیون کاربر در سراسر جهان است که اتفاقا بخش عظیمی از آنها در کشورهای حوزه‌ی خاور میانه و کشورهای داخل این لیست تحریمی قرار دارند.با وجود اینکه بیشتر شرکت های بزرگ تکنولوژی مانند گوگل، اپل، مایکروسافت و ... به این موضوع واکنش نشان داده اند اما این حرکت شرکت وایبر سر و صدای بیشتری را به پا کرده است همچنین سخنان روسای این شرکت ها جالب است و نقدی است بر این تصمیم عجولانه ترامپ که البته مبنای حرف بیشتر این افراد این بوده است که کشور آمریکا بدون مهاجران پیشرفت نخواهد کرد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time