نتایج جالب تست باتری هوآوی میت ۹ با آیفون ۷پلاس و گلکسی اس۷

تست عمر باتری هوآوی میت 9 تمام شد و نتایج جالبی نشان داده شده است.آیا به نظر شما هوآوی توانسته به قول خودش عمل کندو عمر باتری 2 روزه داشته باشد؟ و آیا این برند توانسته در زمینه باتری رکورد بهترین گوشی های سال یعنی آیفون 7 پلاس و گلکسی اس 7 اج و گوگل پیکسل را بشکند؟
 جواب این سوال ها بله است.
در تستی که انجام داده شده،گوشی ها در شرایط یکسان بودند و برنامه های مختفی را بر روی آنها اجرا و به صورت دائم استفاده کرده اند. باتری 4000 میلی آمپری هواوی این گوشی را تا 12 ساعت و 14 دقیقه در حالی که ایفون 7 پلاس 9 ساعت و 5 دقیقه و ساسونگ گلکسی s7 edge  در 7 ساعت و 18 دقیقه (نزدیک به نصف زمان هوآوی) توانسته اند شارژ نگه دارند.( باتری آیفون 7 پلاس 2900 میلی آمپر و گلکسی اس 7 اج 3600 میلی آمپر)
در حالت استندبای (standby) هوآوی ۲ روز کامل کار می کند و دیگر نیازی نیست که هر شب شما گوشی را شارژ کنید و این امر بسیار خوبی است نه فقط به این دلیل که شما دیگر نیاز به فکر شارژ دیوایس خود ندارید، بلکه به این دلیل که چرخه های کمتری باتری شما نیاز به شارژ دارد که این به معنی این است که گوشی شما به نسبت گوشی های دیگر دیر به دیرتر نیاز به شارژ دارد و این باعث می شود که عمر باتری شما دیرتر خراب شود.
زمانی که به بحث مدت زمان شارژ شدن گوشی می رسیم، متوجه می شویم که هوآوی میت 9 در کمترین زمان ممکن از صفر به 100 می رسد. میت 9 در زمان 2 ساعت و 24 دقیقه و آیفون 7 پلاس در 3 ساعت و 17 دقیقه به طور کامل شارژ می شود.
با وجود اینکه mate 9  در زمان کمتری نسبت به ایفون 7 پلاس شارژ می شود اما در گوشی های دیگر ما شاهد زمان کمتری هستیم به طور مثال گلکسی اس 7 در زمان 99 دقیقه که برابر با 1 ساعت و 33 دقیقه می شود، شارژ می گردد.
 
اگر به دنبال گوشی قوی با عمر باتری بالایی هستید میت 9 را به شما پیشنهاد می کنیم .قیمت این محصول 600 دلار می باشد .
منبع: Phonearena
 

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time