چرا گلکسی S7 به اندروید ۷.۱.۱ آپدیت نمی شود؟

بعد از معرفی سیستم عامل اندروید 7.1.1 کاربران زیادی تمایل دارند که به این نسخه آپدیت کنند و از قابلیت های جدید این نسخه بهره مند شوند.اما متاسفانه وضعیت آپدیت سیستم عامل های اندروید به صورت منظم و دقیق نیست به همین علت نمی توان زمانی که کمپانی ها برای آپدیت دیوایس خود به نسخه جدید را اعلام می کنند اعتماد کرد.

سامسونگ که سهم بزرگی از تلفن های اندرویئی را به خود اختصاص داده ست ،اعلام کرده بوده بود مدل گلکسی S7 و S7 edge در ماه اول سال 2017 به نسخه جدید نوقا آپدیت خواهد شد.سامسونگ به وعده خود وفادار بود و این مدل از سامسونگ به نسخه جدید اندروید آپدیت شد اما این مدل با مشکلات زیادی در این نسخه مواجه شد ،به همین علت ادامه این فرایند متوقف شد.

بعد از این اتفاق کره ای ها مدعی شدند که تا پایان فصل زمستان گلکسی S7 و S7 Edge حتماً اندروید نوقا را دریافت خواهند کرد اما مجدد هم کاربران موفق به آپدیت نشدند و این بار هم وعده های سامسونگ سوال برانگیز شد.

به عنوان مثال یکی از کاربران در سنگاپور از سامسونگ سوال کرده بود که در چه زمانی قادر خواهد بود به نسخه جدید آپدیت کند که با پاسخی نه چندان امیدوار کننده مواجه شد، سامسونگ پاسخ دادکه گلکسی S7 Edge در سنگاپور تا پایان زمستان آپدیتی دریافت نخواهد کرد. اندروید 7.1.1 احتمالاً بین بازه زمانی آپریل تا ژوئن (اواسط فروردین تا اواسط تیر) برای موبایل شما منتشر می شود.

مطمئنا سنگاپور تنها کشوری نیست که دیرتر قادر به آپدیت نسخه جدید خواهد بود و کشورهای دیگر از جمله ایران هم زودتر از این زمان نمی توانند سیستم عامل های خود را آپدیت کنند.

منبع:phonearena

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time