تاریخ آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ و نوت ۵ سامسونگ

کاملا طبیعی است که سامسونگ هوای پرچمداران فعلی خود را بیشتر داشته باشد، به همین دلیل سامسونگ آپدیت اندروید ۷ را برای گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج منتشر کرده است، به این ترتیب اکنون نوبت پرچمداران سابق سامسونگ است که آپدیت اندروید ۷ را دریافت کنند.

یکی از مدیران ارشد واحد موبایل سامسونگ در ترکیه، برنامه‌ زمانی دریافت آپدیت اندروید ۷ را برای‌ گوشی‌های تراز اول سامسونگ منتشر کرده است. در این فهرست، نام گلکسی اس ۶ و نوت ۵ سامسونگ به چشم می‌خورد و قید شده است که این گوشی‌ها اسفند ماه امسال طعم اندروید ۷ نوقا را خواهند چشید.

بر اساس این برنامه زمان‌بندی، گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی اس ۶ اج نیز حدود یک هفته پس از گلکسی اس ۶، میزبان اندروید ۷ خواهند بود. این گونه که پیداست انتشار آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۶ کاملاً جدی است چرا که از هم اکنون شاهد انتشار راهنمای نحوه دریافت آپدیت ۷ برای گلکسی اس ۶ نیز هستیم. گفته می‌شود بیشتر ویژگی‌هایی که در آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی اس ۷ شاهد بودیم را با این آپدیت جدید در گلکسی اس ۶ نیز مشاهده خواهیم کرد.

البته احتمال می‌رود بعضی از ویژگی‌های آپدیت اندروید ۷ در گلکسی اس ۷ برای گلکسی اس ۶ حذف شده باشد که از بین آن ها می‌توان به حذف حالت عکس‌برداری غذا در دوربین گوشی، سلفی فلش، هایپرلَپس و امکانات عکس‌برداری به صورت متحرک با قابلیت پاناروما، اشاره کرد. ویژگی ارتقا ویدئوها، حالت پرفورمنس و قابلیت همیشه روشن صفحه‌نمایش گلکسی اس ۷ نیز از مواردی خواهند بود که با آپدیت اندروید ۷ در گلکسی اس ۶ غیبت خواهند داشت.

لازم به ذکر است، بنا به این برنامه زمان‌بندی معرفی شده از جانب مدیر ارشد واحد موبایل ترکیه، گلکسی A مدل ۲۰۱۶ و گلکسی J نیز قرار است در خرداد و تیر ماه سال آینده به آپدیت اندروید ۷ مجهز شوند.

این راه هم بگوییم که آپدیت اندروید ۷ قرار است برای گلکسی اس ۶ و نوت ۵ سامسونگ در ماه آینده برای کاربران اروپایی این گوشی منتشر شود با این حساب ممکن است برنامه زمان‌بندی انتشار این آپدیت در قاره‌های مختلف، متفاوت باشد.

منبع: Farnet

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time