با مدل ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ آشنا شوید

آیا دوست دارید تا با مدل ۱۷۰۰ دلاری نوکیا ۳۳۱۰ (Nokia 3310) آشنا شوید؟ پس با ما همراه باشید!

قدرت، استقامت و نگهداری باتری زیاد از خصوصیات بارز نسخه اول نوکیا ۳۳۱۰ است که برای خوره های تکنولوژی دلایل مهمی برای انتخاب یک گوشی به شمار می روند، و همایش MWC 2017 نیز تا مدت ها به خاطر آن که شاهد صحنه خیزش دوباره این گوشی بود تا مدت ها به خاطر سپرده خواهد شد. اگر نوکیا ۳۳۱۰ جدید نظر شما را هم به خود جلب کرده است و پول اضافی زیادی در اختیار دارید – و به رهبران جهانی هم علاقه دارید! – آن وقت است که باید نیم نگاهی به مدل  Caviar Nokia 3310 Supremo Putin داشته باشید!

این مدل خاص از نوکیا ۳۳۱۰ در اصل دارای یک طرح یادبود از رئیس جمهور کشور روسیه است. با پوشیده شدن از لایه ای از تیتانیوم و حاشیه هایی از جنس طلا، هم چهره رئیس جمهور پوتین و هم سرود ملی روسیه در پشت این گوشی نقش بسته است. شرکت خاویار (Caviar) یک شرکت روسی است که معمولاً فلزات گران بها را با محصولات و گجت های تکنولوژی مختلف ترکیب می کند، و نوکیا ۳۳۱۰ هم تنها یکی از محصولات آن هاست که شامل یادبودی از رئیس جمهور پوتین می شود.موادی که برای ساخت بدنه آن به کار رفته حقیقتاً معرکه اند! همان طور که انتظارش را دارید، این مدل گران قیمت به شمار می رود  و قیمتی معادل ۹۹ هزار روبل روسیه دارد که با توجه به قیمت ارز این روزها، حدود ۱۷۰۰ دلار برای خریداران آب خواهد خورد.

عمر باتری بالای 3310 که در حدود 22 ساعت مکالمه دائم است یکی از دلایلی است که کاربران زیادی (تجار) را به خود جذب کرده و خواهد کرد.

البته این گوشی تفاوتی با نسخه اصلی نداشته و استفاده از چهره پوتین یا سرود ملی روسیه صرفا به خاطر زیباتر کردن دستگاه بوده است.

گوشی زیبایی که کاربران خریداری می‌کنند، همراه با یک جعبه قرمزرنگ زیبا به دست آنها خواهد رسید که نام شرکت “Caviar Russia” روی آن به چشم می‌خورد.اگر کاربرانی که این گوشی جدید را خریداری می‌کنند به فکر گرفتن تصاویر سلفی آینه‌ای باشند، بهتر است بدانند که ولادیمیر پوتین نیز در تمام تصاویر آنها را همراهی خواهد کرد!

phonearena,gamefa

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time