گلکسی اس ۸ از چه گوشی هایی کوچکتر و از چه گوشی هایی بزرگ تر است؟

ابعاد و سایز گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به طور کامل فاش شده است.برای خیلی ها یکی از ویژگی هایی که به هنگام خرید مدنظر قرار می گیرند سایز است.حال ما ابعاد این پرچم دار سامسونگ را با دیگر گوشی ها مقایسه می کنیم. همراه ما باشید.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده است  گلکسی اس 8 دارای ابعاد 148.90 در 68 میلی متر و گلکسی اس 8 پلاس ابعاد 159 در 74 میلی متر خواهد داشت. در نظر بگیرید که اس 7 که سال گذشته عرضه شد ابعاد 142.4 در 69.6 میلی‌متر و اس 7 اج نیز 150.9 در 72.6 میلی‌متر داشتند و با این اوصاف دو اسمارت فون پرچمدار سال 2017 به صورت پایه کمی بزرگتر از مدل های سال قبل هستند.

اما اگر ابعاد این گوشی ها را در کنار دیگر اسمارت فون های روز بازار قرار دهیم مشاهده می‌شود که برای مثال، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس اندازه ای بزرگتر از آیفون 7 دارند و آیفون 7 پلاس نیز کمی کوچکتر از اس 8 پلاس خواهد بود.

در تصویر بالا نام گوشی ها از چب به راست به این ترتیب است:

آیفون 7-گلکسی اس 7-گوگل پیکسل-هوآوی p10 -گلکسی اس 8-الجی جی 6-نوت 7 سامسونگ-گوگل پیکسل ایکس ال-آیفون 7 پلاس- گلکسی اس 8 پلاس-نکسوس 6p

ابعاد از چپ به راست افزایش پیدا کرده است.

در میان دیگر اسمارت فون های پرچمدار معروف تنها گوشی گوگل نکسوس 6Pرا می‌توان پیدا کرد که ابعاد بزرگتر از اس 8 پلاس داشته باشد و از آن طرف اسمارت فون های آیفون 7 پلاس، پیکسل ایکس ال، گلکسی نوت 7 و الجی جی 6 از این گوشی کوچکتر و بزرگتر از اس 8 هستند و در انتها نیز باید بگوییم که هواوی پی 10، گوگل پیکسل، گلکسی اس 7 و آیفون 7 نیز از اس 8 کوچکتر خواهند بود.

با وجود اینکه مشاهده می‌شود گلکسی اس 8 ابعاد تقریباً نزدیک به اس 7 دارد ولی نکته مهم در مورد آن ابعاد بالای نمایشگر و تبدیل شدن از یک نمایشگر 5.1 اینچی به یک نمایشگر 5.7 اینچی با وجود ابعاد تقریباً یکسان است. این مهم با استفاده از تکنیکی به نام Infinite Display بدست آمده است که در آن نمایشگر با نسبت نمایشگر به بدنه بسیار بالایی روی هفته جای خواهد گرفت و در عین حال دکمه Homeنیز از دستگاه حذف شده است.همین تکنیک در مورد گلکسی اس 8 پلاس نیز به کار خواهد رفت و شاهد نمایشگر بزرگتر از 6 اینچ در ابعاد نسبتاً جمع و جور گوشی خواهیم بود.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time