تصاویر دیگری از گلکسی S8 سامسونگ لو رفت

با وجود تلاش‌های سامسونگ برای مقابله با شایعات مربوط به گلکسی S8، به نظر می رسد که خیل تصاویر و ویدیوهایی که به صورت پیوسته از این گوشی در فضای وب منتشر می‌شود، تمامی ندارد. 

با توجه به این اخبار و شایعات اکنون با بسیاری از قابلیت‌ها و مشخصات گلکسی S8 آشنا شده‌ایم و اکنون تصویر جدیدی منتسب به این گوشی توسط کاربری به نام Universeice در توییتر منتشر شده که آنچه تا به امروز درباره این گوشی می دانیم را تایید می کند.

همان طور که گفتیم تا به امروز تصاویر مختلفی از پرچمدار جدید سامسونگ لو رفته است به این ترتیب این تصاویر جدید حرف زیادی برای گفتن ندارند و تنها با توجه به آنها می‌توان مطمئن شد که گلکسی S8 گوشی بسیار زیبایی است.

 

این تصویر یک بار دیگر تایید می‌کند دکمه هوم فیزیکی از قاب جلویی گلکسی S8 حذف خواهد شد. در عوض همان طور که تصاویر قبلی هم نشان می‌داد سامسونگ تصمیم گرفته است تا سنسور اثر انگشت را به به قاب پشتی در کنار لنزهای دوربین منتقل کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جا به جایی از دید عموم کاربران قابل قبول خواهد بود یا نه.

با حذف دکمه هوم، شایعاتی دیگری نیز درباره تلاش سامسونگ برای بکارگیری از فناوری تشخیص چهره به جای تشخیص عنبیه چشم منتشر شده است. با این حال نمی‌توان چندان به این شایعات اعتماد کرد و باید منتظر رونمایی رسمی از این گوشی در تاریخ ۲۹ مارس و اطلاعات رسمی سامسونگ باشیم.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time