آیفون ۸ با قیمتی بسیار گران روانه بازار خواهد شد!

در طول این مدت اخبار زیادی در رابطه با قابلیت های آیفون 8 منتشر شده است .این قابلیت های جدید در این نسخه از آیفون، در دهمین سال تولید آیفون مطمئنا همراه با قیمتی فراتر از مدل های قبلی خود خواهد بود.

حتی برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که  آیفون 8 شاید با قیمتی فراتر از 1000 دلار روانه بازار شود.اما بدون شک با وجود قطعات بسیار پیشرفته باید انتظار چنین قیمتی را داشته باشیم.

امروز خبری منتشر شده است که ماژول 3D TOUCH  در آیفون 8 دارای قیمت 15 دلار می باشدکهاین قیمت نسبت به آیفون 7 حدود 60 درصد افزایش قیمت داشته است.همچنین در این خبر آمده است که از نمایشگر OLED در آیفون 8 استفاده خواهد شد اما این پنل در سه ماه چهارم سال میلادی تولید خواهد شد و همین مسئله ممکن است معرفی آیفون 8 را بع تعویق بیاندازد.

موردی دیگر که در این خبر به آن اشاره شده است وجود تاچ آیدی جدید است که ماژول های جدید هم از آنجایی که نیازمند فرایندهای تولیدی پیچیده تری هستند .به همین ترتیب تمام قطعات آیفون 8 همراه با تغییرات زیادی بوده است که هزینه های زیادی را هم به دنبال داشته است و انتظار می رود طبق این آمار و ارقام قیمت آیفون به صورت قابل توجهی گرانتر از نسل های قبل خود باشد.

منبع:9to5mac

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time