گزارشی جدید از آیفون جدید 5.2 اینچی

انتظار می رود طبق گزارشاتی که در طول این مدت منتشر شده است، آیفون های سال ۲۰۱۷ در سه نسخه معرفی خواهد شد .که دو مدل از این آیفون ها برورزسانی از مدل های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خواهد بود.اما مدل سوم با نام آیفون ادیشن یا همان آیفون 8 معرفی خواهد شد.

در طول این مدت خبرهای زیادی در رابطه با صفحه نمایش آیفون 8 منتشر شده است اما در گزارشی که از طرف Nikkei منتشر شده است به این موضوع اشاره کرده است که اپل تصمیم ندارد صفحه نمایشی خمیده را برای آیفون 8 در نظر بگیرد  و از رقیب خود سامسونگ تقلید نخواهد کرد.

 نمایشگر آیفون 8 دارای خمیدگی خواهد بود اما این خمیدگی صفحه نمایش کاربرد نرم افزاری برای این اسمارت فون هوشمند نخواهد داشت و فقط جنبه زیبایی دارد و ظاهر آن را جذاب تر می کند.

این در حالی است که سامسونگ گلکسی S7  دارای صفحه نمایش بسیار خمیده است و سامسونگ به صورت کاربردی از این خمیدگی استفاده کرده است.اما اپل برای اینکه از رقیب خود کپی برداری نکرده باشد آیفون 8 را صفحه نمایشی خمیده اما با تغییرات اساسی معرفی خواهد کرد.

در نهایت انتظار می رود که آیفون 5.2 اینچی اپل در سال 2017 با صفحه نمایش خمیده اما متفاوت همراه با قابلیت های زیادی معرفی خواهد شد .اما تمامی این موارد در حد شایعه است و باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام یک از این موارد به حقیقت تبدیل خواهد شد.

منبع:9to5mac

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time