مشکل تولید گلکسی اس ۸ به دلیل دوربین سلفی

آقای دیجی کو رییس ارتباطات سامسونگ اخیرا همه را آگاه کرد به این موضوع که تاخیری در عرضه گلکسی اس 8 وجود نخواهد داشت.اما گویا این حرف رو به نقض شدن است.همراه ما باشید.

بنا بر صحبت اقای دیجی کو این شرکت اماده شده بود تا رکورد فروش اولیه را بشکند و بنابراین سامسونگ تصمیم داشت تا تولید اولیه گلکسی اس 8 را نسبت به گلکسی اس 7 که سال گذشته تولید شده بودند را دو برابر کند.در حالی که تولید 20 میلیون از این گوشی می تواند برای فروش اولیه مناسب باشد و همه ی تقاضا ها برای خرید این گوشی را به طور کامل پوشش دهد.

حال گزارشی از the bell رسیده است مبنی بر این که تولید گوشی گلکسی اس 8 با مشکل مواجه شده باشد.

این مشکل حاکی از پیچیدگی قرار دادن دوربین در کنار اسکنر عنبیه است و این پیچیدگی در مدل گلکسی اس 8 معمولی است.

منابع ناشناسی اخباری را می گویند مبنی بر اینکه تولید کننده ی دوربین های جلوی گلکسی اس8،شرکت Patron، نمی تواند آن تعداد مورد نیاز از دوربین های سلفی را در اختیار سامسونگ قرار دهد.

ظاهرا، ظرفیت تولید patron زیر 70 در صد است که این به معنی این است که از هر 100 تولید این کمپانی بیش از 30 تای ان ها مشکل دار است.

برای این که patronهمسو شود با نیاز سامسونگ باید ظرفیت تولید خود را حداقل به 80 برساند.

اما برای گلکسی اس 8 پلاس، سامسونگ تولید دوربین را به شرکت power logics  واگذار کرده است به دلیل این که ماژول دوربین گلکسی اس 8 پلاس یکپارچه نیست و تولید آن با تولید دوربین گلکسی اس 8 یکسان نیست.هم چنین ظرفیت تولید این کمپانی بالای 90 در صد است و به این خاطر سامسونگ مشکلی برای تامین تقاضای گلکسی اس 8 پلاس نخواهد داشت.

منبع: phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time