فروش بی سابقه گلکسی S8

با گذشت چند هفته از پیش فروش رسمی سامسونگ گلکسی S8 ، این شرکت با حجم عظیمی از درخواست ها مواجه شده است که به گفته سامسونگ تا کنون رکورد پیش فروش نسل قبلی یعنی گلکسی اس 7 و اس 7 اج شکسته شده است.  

نکته قابل توجه این است که قیمت گلکسی S8 و گلکسی S8 plus بسیار گران تر می باشد اما با این وجود به خاطر قابلیت های خوبی که دارد با فروش خوبی رو به رو شده است که این موفقیت بزرگی برای سامسونگ محسوب می شود.ویژگی ها و قابلیت های گلکسی S8 خاطرات بد نوت 7 را مطمئنا از ذهن کاربران سامسونگ پاک خواهد کرد.

سامسونگ در خبرهای قبلی اعلام کرده بود پیش فروش گلکسی S8 و گلکسی S8 plus نیز در کره جنوبی از نسل قبلی خود یعنی گلکسی S7 پیشی گرفته است و حدود دو برابر تعداد پیش فروش ها افزایش داشته است. اکنون در این خبر اعلام کرده است که تعداد پیش فروش ها از مرز 728 هزار دستگاه گذشته است.

به نظر می‌رسد با توجه به توقف تولید و عرضه‌ی گلکسی نوت 7، حالا تقاضا برای محصولاتی از سامسونگ با نمایشگر بزرگتر بالا رفته است و سری گلکسی اس 8 به خوبی می‌توانند به این تقاضا پاسخ دهند.همچنین سامسونگ در این خبر نیز به این موضوع اشاره کرده است که بیشتر کاربران تمایل دارند که مدل گلکسی S8 plus را خریداری کنند و این نشان میدهد که کاربران به سمت صفحه نمایش های بزرگتر سوق پیدا کرده اند .رنگ مشکی هم نسبت به دو رنگ خاکستری و نقره ای فروش بیشتری داشته است و از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس از روز ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت) وارد بازار آمریکا و دیگر بازارهای جهانی شود. اما در این خبر سامسونگ اعلام کرده است که دستیار صوتی این کمپانی موسوم به بیکسبی همراه با گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس عرضه نخواهد شد. اما در آینده امکان استفاده از این دستیار صوتی فراهم می‌شود.

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time