آیا قرمز شدن نمایشگر گلکسی اس 8 صحت دارد؟!

بعد از گذشت اتفاقات اخیر برای نوت 7 ،برای سامسونگ این موضوع حائز اهمیت است که گلکسی اس 8 مدل جدید این کمپانی بدون هیچ مشکلی در اختیار کاربران قرار بگیرد.اما به نظر می رسد مدل جدید سامسونگ از نظر نمایشگر درگیر یکسری مشکلات شده است.

به تازگی خبرهایی از کاربران سامسونگ منتشر شده است که هاله ای از رنگ قرمز را روی صفحه نمایش گوشی های خود مشاهده کرده اند و این موضوع را با این کمپانی در جریان گذاشته اند.

سامسونگ این مشکل را رد نکرده است و در ادامه اعلام کرده است که قرمز شدن صفحه نمایش به کیفیت گوشی ارتباطی ندارد و میتوان این مشکل را از قسمت تنظیمات گوشی برطرف کرد.همچنین سامسونگ به این موضوع اشاره کرده است که کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند می توانند با مراجعه به نمایندگی ها گوشی هوشمند خود را تعویض کنند.

شماری از تحلیل‌گران به این نکته اشاره کرده‌اند که شتاب سامسونگ برای تولید میزان کافی از گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس برای پاسخگویی به تقاضای اولیه باعث ایجاد چنین مشکلی برای گلکسی اس ۸ است.اما به طور کلی سامسونگ  در این نسل در صفحه نمایش های خود از تکنولوژی موسوم به Deep Red technology استفاده کرده است.
این تکنولوژی برای ترکیب بهتر رنگ ها می باشد .اما  سامسونگ در تولید سری های اول گلکسی اس ۸ به علت عجله ای که داشته است ، رنگ نمایشگر برخی از گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس‌های جدید به قرمزی متمایل شود.
 
منبع:phonearena
 

 

2 نظرها

 • علی
  علی شنبه, 31 تیر 1396 16:19 گزارش

  کاربرای اینترنت بدونن نمایندگی ها بجای اینکه گوشی اکبند بدن گوشی تعمیراتی یا کارکرده میدن

  پیوند نظر

 • علی
  علی شنبه, 31 تیر 1396 16:19 گزارش

  کاربرای اینترنت بدونن نمایندگی ها بجای اینکه گوشی اکبند بدن گوشی تعمیراتی یا کارکرده میدن

  پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time