بالاخره دوربین دوگانه به گوشی سامسونگ خواهد آمد

با وجود این‌که رقبایی مانند هواوی حتی در گوشی‌های میان‌رده خود از دوربین دوگانه بهره گرفته‌اند سامسونگ هنوز هیچ‌یک از گوشی‌های خود را با دوربین دوگانه عرضه نکرده است. طبق جدیدترین شایعه Galaxy C10 اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه خواهد بود.

اپل، ال‌جی و هواوی از بزرگ‌ترین رقبای سامسونگ همگی در گوشی‌های خود از دوربین‌های دوگانه واید، تله‌فوتو یا مونوکروم بهره گرفته‌اند اما برخلاف انتظار در گلکسی اس 8 یا اس 8 پلاس خبری از دوربین دوگانه نبود. از آن‌جا که تراشه اکسینوس 8895 سامسونگ قابلیت‌هایی ویژه برای دوربین دوگانه دارد انتظار داریم در گلکسی نوت 8 سرانجام شاهد دوربین دوگانه پرچم‌دار سامسونگ باشیم و حتی می‌دانیم سامسونگ گلکسی اس 8 را با دوربین دوگانه نیز آزموده است.

اما شایعه جدید خبر از عرضه گوشی میان‌رده Galaxy C10 با دوربین دوگانه دارد. این گوشی که با شماره مدل SM-C9150 شناخته خواهد شد همچنین به چیپست جدید اسنپ‌دراگون 660 کوالکام مجهز شده و به این ترتیب از بابت فناوری شارژ سریع 4.0 نیز اولین خواهد بود.

هنوز مشخص نیست دوربین دوم در این گوشی چه کاربردی خواهد داشت و سامسونگ می‌تواند گزینه‌های متنوعی مانند سنسور مونوکروم مثل هواوی پی 10، لنز تله‌فوتو مثل آیفون 7 پلاس یا واید مانند ال‌جی جی 6 را برای میان‌رده خود انتخاب کند و یا صرفاً از دوربین دوم مانندHonor 6X برای عمق‌سنجی استفاده کند.

منبع: farnet, phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time