بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام پست بزارید!

اینستاگرام در ادامه راه فیسبوک قابلیت جدیدی را اضافه کرده است و کاربران میتوانند از روش های دیگر هم در این شبکه اجتماعی پست های خود را منتشر کنند.اما تا قبل از این مورد کاربران تنها از طریق اپلیکیشن اینستاگرام میتوانستند پست های خود را منتشر کنند.

از این بعد با آپدیت جدید اینستاگرام تربران میتوانند با مراجعه به سایت www.instagram.com پست های خود را منتشر کنند.این در حالی است که کاربران در گذشته از طریق وب سایت این شبکه اجتماعی تنها می توانستند پست ها را مشاهده کنند و امکان بارگذاری پست برای کاربران وجود نداشت.

ینستاگرام در راستای همین هدف چندی پیش امکان دسترسی آفلاین به قابلیت های اپلیکیشن را برای کاربران پلتفرم اندروید فراهم کرد. بازدیدکنندگان از وبسایت اینستاگرام در موبایل می توانند وارد حساب کاربری خود شده و محتوای فیدها و پروفایل ها را تماشا کنند. همچنین امکان جستجو در میان پست ها و دسترسی به بخش اکسپلور (البته کمی محدودتر از اپلیکیشن اصلی) هم وجود دارد.

با ایجاد این قابلیت کاربران زیادی به این شبکه اجتماعی اضافه خواهند شد زیرا ممکن است کاربران زیادی امکان استفاده از اپلیکیشن را نداشته باشند اما از طریق وبسایت قادر به ایجاد پست داشته باشند.البته همچنان امکان گذاشتن پست از طریق مرورگرهای رایانه وجود ندارد. ضمنا با مرورگرهای موبایل هنوز نمی توان به پیام های دایرکت و بخش استوریز دسترسی داشت.

منبع:mashable

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time