گلکسی نوت 8 با صفحه نمایش بزرگتر

این روزها گلکسی S8 طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. با معرفی این محصول بسیاری از خاطرات گذشته نوت 7به فراموشی سپرده شد .اما به دنبال معرفی گلکسی S8 اخبار جدیدی در رابطه با نوت 8 منتشر شده است که در جایگاه خود نظر کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

در طول این مدت شایعات زیادی هم در رابطه با نوت8 منتشر شده است .یکی از شایعات اخیر در رابطه با سایز صفحه نمایش نوت 8 می باشد.بر طبق این خبر منتشر شده قرار است نوت 8 با صفحه نمایش 6.3 اینچی معرفی شود که در نوبه خود دارای صفحه نمایش بزرگی می باشد و از رقبا و همچنین نسل های قبلی سامسونگ پیشی خواهد گرفت.

ارتفاع نوت 8 هم تغییر خواهد کرد اما این افزایش ارتفاع برای افرادی که انگشتان کوتاهی دارند کارکردن دشوار خواهد شد. تغییر ابعاد تصویر از 16:9 به 18.5:9 و افزایش ارتفاع نمایشگر، 6.3 اینچ آنقدر که انتظار می رود بزرگ نخواهد بود.

در حال حاضر گلکسی S8 plus دارای صفحه نمایش بزرگ می باشد که برای افراد علاقه مند به صفحه نمایش های بزرگ گزینه خوبی نیز می باشد.به طور کلی نوت 8 از لحاظ سخت افزاری با دو مدل گلکسی S8 و گلکسی S8 plus  تفاوتی نخواهد داشت  مهمترین تفاوت در این 3 مدل در سایز صفحه نمایش و وجود دوربین دوگانه در نوت 8 می باشد.

لازم به‌ذکر است که نمایشگاه IFA در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد و معرفی فبلت پرچم‎دار جدید سامسونگ تا پیش از ماه سپتامبر، باعث می‌شود تا شرکت سازنده فروش قابل‌توجهی داشته باشد.

منبع:phonearena

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time