با قابلیت های آپدیت جدید تلگرام آشنا شوید!

تلگرام آپدیت جدیدی را ارائه کرده است که همراه با قابلیت ها و امکانات جدیدی می باشد.فقط کافی است که به نسخه 4.0 تلگرام آپدیت کنید.در این مقاله قابلیت های جدید این پیام رسان را بررسی می کنیم.با ما همراه باشید.

مهمترین قابلیت جدید تگرام امکان ارسال ویدئو از طریق این اپلیکیشن می باشد.کافیست در هر صفحه چتی که هستید دکمه میکروفون (که برای ارسال پیام صوتی استفاده می شود) را یک لمس کوتاه کرده تا وارد حالت دوربین شوید.سپس ویدئو خود را مانند پیام های صوتی میتوانید به راحتی ارسال کنید با این تفاوت که در این حالت ویدئو اول ضبط شود و سپس ارسال کنید.

تلگرام پیش از ارسال پیام های ویدیویی آن ها را فشرده می کند. بنابراین سرعت بالایی را در ارسال آن ها شاهد هستید. نکته دیگر این که برای ارسال پیام حتما لازم نیست که انگشت تان را روی دکمه ضبط نگه دارید، بلکه تلگرام امکانی برایتان فراهم کرده که با سوایپ به بالا دوربین را روی حالت ضبط قفل کنید. این موضوع در نسخه 4.0 حالا برای پیام های صوتی هم صدق می کند.

اما قابلیت کاربردی دیگر که با تلگرام اضافه شده است قابلیت telescope می باشد.این قابلیت برای افرادی که به صورت ویدئو با مخاطبین خود ارتباط برقرار میکنند بسیار مناسب است.به این صورت که ویدئوهای دایره ای شکل به مدت یک دقیقه قابل انجام می باشد.هر کانال عمومی در تلگرام از این به بعد دارای یک آدرس Telesco.pe اختصاصی خواهد بود. مثلا بدین شکل: telesco.pe/channel_name تا همه کاربران اینترنت از سراسر دنیا با وارد شدن به آن بتوانند ویدیوهای درونش را تماشا کنند.

 

هر بار که یک پیام ویدیویی را در کانال عمومی تان بارگذاری کنید، آن ویدیو به طور خودکار وارد اکوسیستم Telesco.pe می شود و از طریق یک URL اختصاصی می توان به آن دسترسی داشت.

قابلیت دیگر ، Instant View نام دارد، به این صورت که با استفاده از این قابلیت همه لینک ها را میتوانید از طریق خود تلگرام باز کنید و نیازی نیست که به مرور گر خاصی وصل شود .این مسئله باعث افزایش سرعت بارگذاری اطلاعات می شود.همچنین این قابلیت برای سایت هایی که فرمت خاصی برای پلتفرم موبایل ندارند بسیار مفید می باشد.

همین الان نسخه جدید تلگرام را آپدیت کنید و از قابلیت های کاربردی ان لذت ببرید!

منبع:telegram

 

 

 

1 نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time