نسخه تقلبی نوکیا ۳۳۱۰ مدل ۲۰۱۷ وارد بازار ایران شد + قیمت

نسخه تقلبی گوشی نوکیا 3310 مدل 2017 با قیمتی اندک و از برندی متفرقه پاکستانی پس از نسخه اصلی و طرح اصلی گوشی نوکیا 3310 مدل 2017 وارد بازار ایران شده است.

بازار موبایل ایران به دلیل گستردگی و حجم بسیار بالای متقاضیان برای خرید گوشی یکی از بازارهای پویای صنعت موبایل در جهان است و موبایل‌های زیادی از برندهای شناخته شده و یا متفرقه از کشورهای مختلف وارد بازار ایران می‌شوند تا بتوانند به راحتی محصولات خود را با قیمتی رقابتی به فروش برسانند.

امروز نسخه تقلبی (فیک) گوشی نوکیا 3310 مدل 2017 بعد از گذشت چندین ساعت از ورود مدل اصلی گوشی نوکیا ۳۳۱۰ مدل ۲۰۱۷ به بازار ایران،وارد کشورمان شده و به صورت گسترده در پشت ویترین فروشگاه‌های بازار علاءالدین تهران قابل مشاهده است که قیمتی اندک دارد و ساخت کشور پاکستان است.

نسخه جدید نوکیا 3310 به صورت غیررسمی و در تعداد محدود با رنگ‌های آبی، سورمه‌ای، خاکستری و نارنجی با قیمت 320 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد. همچنین نسخه طرح اصلی این گوشی با برند نوکیا که ساخت کشور هند است, در رنگ‌های سرمه‌ای، آبی و نارنجی با قیمت 100 الی 110 هزار تومان بدون گارانتی وارد بازار کشورمان شده است.

نسخه تقلبی گوشی نوکیا 3310 مدل 2017 نیز، کیفت ساختی نسبتا مشابه با نسخه طرح اصلی دارد، اما دارای صفحه نمایش کوچک‌تری بوده و با قیمتی در حدود 80 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

در صورتی که قصد خرید این موبایل را دارید بهتر است با صرف هزینه بیشتری اقدام به خرید نسخه اصلی که ساخت کشور چین و یا مدل طرح اصلی این گوشی که ساخت کشور هند است کنید چرا که کیفیت نسخه تقلبی نوکیا 3310 مدل 2017 که به گفته برخی از فروشندگان علائدین ساخت کشور پاکستان است، تعریف چندانی نداشته و آن را باید به یک اسباب بازی موقت برای علاقمندان به ظاهر گوشی نوکیا 3310 مدل 2017 تشبیه کرد.

منبع: gadgetnews

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time