زمان عرضه گلکسی نوت ۸ بستگی به آیفون جدید دارد

بر اساس اخباری که از جانب منابع کره‌ای به بیرون منتشر شده است، سامسونگ برنامه دارد تا در اواخر شهریور ماه یا نهایتا اوایل مهر ماه سال جاری گلکسی نوت 8 را به عنوان پرچمدار بعدی خود راهی بازار کند.

اپل همواره شهریور ماه را برای عرضه مدل‌های جدید آیفون در نظر می‌گیرد و با توجه به این موضوع سامسونگ اوایل مرداد ماه سال گذشته را برای عرضه گلکسی نوت 7 در نظر گرفت و به نوعی برای عرضه گوشی هوشمند پرچمدار خود و جا نماندن از بازار اپل عجله کرد. اما از قرار معلوم این بار سامسونگ در شرایط بهتری قرار دارد و با توجه به زمان عرضه آیفون‌های بعدی اپل، آماده راهی کردن گلکسی نوت 8 به کار زار گوشی‌های پرچمدار خواهد بود.

سامسونگ پس از تجربه تلخی که در گلکسی نوت 7 داشت، در گلکسی اس 8 از یک تاییدیه جدید برای باتری گوشی استفاده کرده است. به این ترتیب به احتمال زیاد در گلکسی نوت 8 نیز شاهد این تاییدیه باتری و آزمایش‌های بیشتری برای امنیت هرچه بیشتر این گوشی خواهیم بود.

سامسونگ هنوز سخنی در خصوص زمان عرضه یا مشخصات فنی گلکسی نوت 8 به میان نیاورده اما گفته می‌شود که گلکسی نوت 8 از صفحه‌نمایش 6.2 اینچی از نوع Super AMOLED برخوردار است و این صفحه‌نمایش رزولوشنی برابر با ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل  خواهد داشت.

۶ گیگابایت رم و باتری ۴ هزار میلی‌آمپری نیز از دیگر مواردی است که در گلکسی نوت 8 انتظار حضور آن‌ها را داریم. یک دوربین دوگانه در قسمت پشت گوشی نیز قابل پیش‌بینی است، از طرف دیگر ممکن است سامسونگ سنسور تشخیص اثر انگشت را در داخل صفحه‌نمایش گلکسی نوت 8 تعبیه کرده باشد.

منبع: farnet, slashgear

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time