حسگر اثر انگشت در نوت 8 چگونه خواهد بود؟!

این روز ها اخبار زیادی در رابطه با یکپارچه سازی حسگر اثر انگشت با صفحه نمایش ها به گوش می خورد. در اکثر خبرها به این موضوع اشاره شده است که کمپانی های بزرگی مثل اپل و سامسونگ در این زمینه با مشکل مواجه شده اند. اکنون سامسونگ برای نوت 8 برای حسگر اثر انگشت چه تصمیماتی را اتخاذ خواهد کرد؟!

یکی از کارشناسان صنعت اعلام کرده است که به احتمال زیاد سامسونگ از یکپارچه سازی حسگر اثر انگشت با صفحه نمایش در نوت 8 خودداری خواهد کرد. گویا استفاده از این قابلیت در تنظیم نور صفحه نمایش تاثیرات منفی می گذارد و نوعی عدم توازن در روشنایی را به وجود می آورد.

در واقع گفته می شود که ایجاد موازنه میان روشنایی پنل های نمایشگر و حسگرهای اثر انگشت یکپارچه سازی شده در آن، کار را برای سامسونگ اندکی دشوار خواهد کرد.اما در منابع خبری دیگر گفته شه است که سامسونگ توانسته است این مشکل عدم توازن روشنایی ا برطرف کند و شاید در نوت 8 از این تکنولوژی جدید استفاده کند.

اما در حال حاضر سامسونگ تصمیم دارد یکپارچه سازی حسگر اثر انگشت با صفحه نمایش تا سال 2018 به تعویق بیاندازد و قصد دارد این پرچم دار را زودتر از آیفون 8 معرفی کند تا بتواند بازار رقابت را به دست بگیرد.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time