هشدار اپل به کاربران قدیمی

در راستای عرضه iOS11 ،  شرکت اپل به کاربران دستگاه های خود هشدار جدیدی داده است.با ما همراه باشید تا از این پیغام جدید اپل با خبر شوید.
 
شرکت اپل به کاربران گوشی‌های آیفون 5 و 5c و همین‌طور آیپد 4 هشدار داده که نصب نسخه جدید سیستم‌عامل iOS روی آنها ممکن نیست. این گوشی‌ها و تبلت‌ها از نظر شرکت اپل بازنشسته محسوب می‌شوند و کاربران دیگر نمی‌توانند سیستم عامل iOS آنها را به روز کنند و به نسخه 11 سیستم‌عامل یادشده مهاجرت کنند.
 
iOS11 که قرار است در اواخر سال 2017 میلادی برای استفاده عمومی عرضه شود، دارای امکانات متنوعی است که روی تولیدات قدیمی اپل قابل اجرا نخواهند بود. این سیستم‌عامل تنها روی پردازنده‌های 64 بیتی قابل اجرا است و بنابراین با آیفون 5 و 5c که پردازنده‌های 32 بیتی دارند سازگاری ندارد. البته استفاده از گوشی‌ها و تبلت‌های یادشده کماکان ممکن خواهد بود.
 
 
اما کاربران دیگر نمی‌توانند با استفاده از آنها برنامه‌های جدید بارگذاری کنند یا تنظیمات امنیتی خود را برای مقابله با هکرها و آسیب‌پذیری‌های امنیتی ارتقا دهند. اپل پیش از این در زمان عرضه iOS 10.3 هشدار داده بود که نسخه بعدی این سیستم‌عامل تنها با پردازنده‌های 64 بیتی سازگاری دارد.
 
منبع:دنیای اقتصاد
 

1 نظر

  • peyman
    peyman شنبه, 03 تیر 1396 00:26 گزارش

    سلام من اي او اس ١١ بتاچ ورنسب كردم ولي گوشيم كمي كند شده اگه اي او اس ١١اصلي بياد من ميتونم دوباره نسب كنم ممنون ميشم جواب بدين???

    پیوند نظر

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time