نگاهی به ویژگی های گلکسی اس 9

سامسونگ گلکسی اس 9 که به تازگی وارد بازار شده است ویژگی های جالبی دارد که در این قسمت به آن ها خواهیم پرداخت.

در قدم صفحه نمایش آن را مورد بررسی قرار میدیم که از کیفیت بالایی برخوردار است چرا که از نوع AMOLED است و در تاریکی رنگ سیاه واقعی نشان می دهد و در رنگ ها را واقعی تر نشان می دهد به طوری که حتی اپل هم در آیفون ایکس برای داشتن کیفیت بالاتر از نوع صفحه استفاده کرده است.همچنین این صفحه نمایش روشنایی بالایی دارد که باعث می شود فیلم ها و عکس ها را با کیفیت بیشتری ببینید، سایر ویژگی های این صفحه نمایش هم همانند گنتراست در حد بالایی است که این موضوع سبب شده تا صفحه نمایش یکی از نقات قوت این دستگاه باشد که کمتر رقیبی می تواند با آن رقابت کند.

در قدم دوم به بررسی دوربین می پردازیم و در مورد لنز آن باید بگیم که دوگانه 12 مگاپیکسل است که باعث می شود عکس های با کیفیت پورتریت بگیرد، فاصله کانونی آن 1.5 تا 2.4 است که البته باید بکیم این مقدار قابل تنظیم است و قابلیت تشخیص چهره هم دارد که باعث می شود تا کیفیت بالایی برای دوریبین این دستگاه باشد.

در قدم بعدی باید بگیم که سنسور انگشت آن در پشت دستگاه در پایین لنز دوربین قرار گرفته است که شاید دسترسی به ان راحت تر باشد نسبت به حالتی که در جلوی دستگاه قرار می گیرد.

در قدم چهارم می پردازیم به قدرت اسپیکر های آن که در حد بالایی است و به صورت استریو است به صورتی که صدای فراگیرتری را به گوش می رساند البته قدرت آن را نباید با اسپیکرهای بزرگ مقایسه کنیم.

در قدم پنجم سیستم امنیتی و قفل کردن دستگاه را بررسی می کنیم که در مورد آن باید بگبم در این حالت سیستم تشخیص چهره با اسکن عنبیه چشم اقدام شده است که در این روش امنیت بالایی برای شما به وجود میاد که آن را از سایر دستگاه ها متمایز می کند.

 

https://hw17.asset.aparat.com/aparat-video/0f02d25eb40058a1e5e1bb3a2098155b9879068-360p__76065.mp4

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time