فیلترینگ اینستاگرام

براساس اعلام معاون اول دادستان کل کشور به دلیل کلاهبرداری تعدادی از کاربران فضای مجازی فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است.

 

معاول اول دادستان کل کشور در این خصوص عنوان کرد:

تعدادی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی به بهانه کمک به افراد بی بضاعت اقدام به جمع آوری پول می کنند که منجر به کلاهبرداری های متعددی شده است و و دادستانی کل کشور نیز به عنوان مدعی العموم به این مسئله ورود کرده است.

معاون دادستانی کل کشور در ادامه بیان کرد تعدادی از این افراد که به بهانه های مختلف اقدام به جمع آوری پول کرده اند، شناسایی شده اند و در برخی از استان ها پرونده هایی در حال رسیدگی است، بنابراین دادستانی کل کشور کل وظیفه خود می داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می کنند و اخیرا هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند.

معاون اول دادستان کل کشور عنوان کرد:

در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم‌ آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

همچنین مصدق با بیان اینکه این گونه اقدامات باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی به مردم شده است، گفت: ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

 

 

 

منبع: فارس

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 تیر 1397 14:35
(0 رای‌ها)

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time