حذف 3D TOUCH از آیفون های نسل بعدی!

حدود ۴ سال پیش اپل تکنولوژی 3D TOUCH را برای گوشی آیفون ۶ اس معرفی کرد و از آن زمان تا به امروز این قابلیت در تمام آیفون ها به عنوان یک قسمت مهم به کار برده شد. اما گویا اپل تصمیم دارد در آیفون های ۲۰۱۹ این قابلیت را حذف کند.

به تازگی خبری منتشر شده است که شایعات قبلی مبنی بر حذف Haptic Touch از آیفون های ۲۰۱۹ را تایید میکند . آنطور که معلوم است در مدل های جدیدی که در سپتامبر معرفی خواهد شد این قابلیت حذف خواهد شد و جای خود را به  Haptic Touch خواهد داد که دارای سنسور قویتری خواهد بود.

Haptic Touch به نسبت دارای حسگر قویتری خواهد بود اما درمقابل دارای یکسری محدودیت های خواهد بود. در سال ۲۰۲۰ اپل تصمیم دارد که گوشی تمام صفحه را روانه بازار کند اما هتوز معلوم نیست چطور میخواهد این فرایند را در پیش بگیرد زیرا ترکیب آن با  3D TOUCH کار چندان ساده ای نخواهد بود.

از دیگر قابلیت هایی که در آیفون ۱۱ شاهد آن خواهیم لود وجود باتری بزرگتر میباشد که به ترتیب دارای ظرفیت های 3,322mAh, 3,650mAh, و 3,089mAh میباشد. همچنین به احتمال زیاد آیفون های ۲۰۱۹ از سیستم صوتی دوگانه پشتیبانی خواهند کرد به این صورت که همرمان توسط دو دستگاه بلوتوث قابل پخش خواهد بود.

منبع:phonearena

آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 خرداد 1398 13:52
(0 رای‌ها)

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time