ریکاوری فایل های پاک شده با EaseUS Data Recovery مثل برق و باد

نویسنده های سنتی همیشه قلم در دست داشتند اما به عنوان یک نویسنده امروزی بهترین جا برای نوشتن داستان های خود را داخل فایل ورد درون لپ تاپ خود می دانید. به خاطر سهل انگاری در باز کردن سایت های ناامن سیستم تان ویروسی شده و بسیاری از فایل ها پاک می شوند یکی از مهم ترین آنها فایل داستان جنایی اخیرتان است که 300 صفحه از آن را نوشته بودید! حالا باید چاره ای اندیشید تا مجبور نشوید کل آن 300 صفحه را از نو بنویسید

 

ریکاوری فایل های پاک شده از لپ تاپ، کامپیوتر، هارد و فلش

این مژده را به شما می دهیم که برای ریکاوری فایل هایی که به دلایل مختلف مثل ویروسی شدن، فرمت شدن و... پاک می شوند قابلیت بازگردانی دارند برای انجام این کار باید از یک برنامه قوی ریکاوری فایل استفاده کنید. نرم افزار مطمئنEaseUS Data Recovery همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

ریکاوری فایل با EaseUS Data Recovery در یک چشم به هم زدن

برنامه پیشرفته EaseUS Data Recovery این امکان را به کاربر می دهد که زودتر از آنچه فکرش را بکند، کل درایوهای هارد یا فلشی که می خواهد را به دقت جستجو کرده و فایل های حذف شده او را (از هر نوعی که باشد) بازگردانی کند. در واقع مزیت بزرگ برنامه شرکت EaseUS در سرعت بالا و تنوع زیاد آن در انواع فرمت های قابل بازیابی می باشد.

برای ریکاوری فایلی که ویروس آن را پاک کرده چه باید کرد؟

بعضی از ویروس ها بعد از حمله به سیستم هدف، تعدادی از فایل های آن را پاک می کنند، اما جای نگرانی نیست بعد از اینکه سیستم را از وجود ویروس پاکسازی کردید کافیست نرم افزار EaseUS Data Recovery را نصب کنید و محلی که فایل ها درون آن قبلا بوده اند را به برنامه بدهید ظرف مدت کوتاهی فایل های پاک شده دوباره نمایان خواهند شد.

آموزش کار با نرم افزار ریکاوری فایل  EaseUS Data Recovery

گام اول: از طریق سایت رسمی سازنده، آخرین ورژنEaseUS Data Recovery  را رایگان دانلود و نصب کنید. نرم افزار را باز نموده و فولدری که قرار است بازیابی شود را انتخاب کنید و اسکن را بزنید.

گام دوم: صبر کنید تا سرچ به پایان برسد سپس فایل های پیدا شده را علامت زده و با زدن دکمه ریکاوری، بازگردانی کنید.

برای گرفتن بهترین نتیجه از ریکاوری فایل خود توصیه می کنیم همیشه آخرین نسخه نرم افزار ریکاوری فایل EaseUS Data Recovery را از طریق سایت رسمی آن، دریافت نمایید.

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time