• آموزش
  • ارسال شده :

اپل چه محصولاتی را در مرکز همایش استیو جابز رونمایی میکند ؟

تنها چند روز دیگر تا برگذاری کنفرانس بزرگ اپل در پارک اپل سالن استیو جابز باقی نمانده است در این مطلب به بررسی آنچه که اپل احتمالا در این کنفرانس معرفی خواهد کرد خواهیم داشت.

کنفرانس اپل در تاریخ 12 سپتامبر و ساعت 21:30 به وقت  ایران  برگزار خواهد شد انتظار میرود اپل در این کنفرانس نسل جدید آیفون را به نام آیفون 8 و نسخه خاصی از آیفون را به تام آیفون 8 ادیشن یا آیفون ایکس رونمایی کند اپل در نسخه خاص آیفون 8 طراحی بسیار متفاوتی به کار برده است همچنین در آیفون ایکس بر اساس شایعات منتشر شده اپل سنسور اثر انگشت را حذف کرده است واز سنسور تشخیص چهره سه بعدی استفاده کرده است.

علاوه بر آیفون های جدید گفته میشود اپل تصمیم دارد نسل جدید اپل تی وی را همراه با نسل جدید اپل واچ عرضه کند،انطور که شایعات بیان میکنند به لحاظ ظاهری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس کاملا مشابه با آیفون 7 خواهند بود اما آیفون 8 ادیشن یا آیفون ایکس  ظاهری کاملا خاص و صفحه نمایش اولد بدون حاشیه خواهد داشت که بسیار آن را متمایز خواهد کرد.

این محصولات همگی در مرکز جدید اپل به نام اپل پارک سالن استیو جابز رونمایی خواهد شد این سالن بزرگترین سقف بدون ستون فیبر کربنی دنیا را با مساحت 11148 مترمربع در اختیار داشته و در زیرزمین آن، یک سالن کنفرانس با گنجایش 1000 نفر طراحی شده است.

گفتنی است اپل ساختمان مورد بحث را به رسم یادبود به اسم مدیرعامل سابق نامگذاری کرده که ایده اصلی مقر جدید کمپانی را مطرح کرده بود.همچنین لازم به ذکر است که آمفی تئاتر استیو جابز اين هفته طی مراسم رونمایی از آیفون های جدید افتتاح خواهد شد.

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time