چرا فروش آیفون 8 کمتر از انتظارات بوده است ؟

آیفون 8 و آیفون 10 جدیدترین محصولات اپل هستند که در کنفرانس 12 سپتامبر همگی معرفی شدند حدودا یک هفته بعد از برگزاری کنفرانس نیز اپل فروش آیفون 8 را آغاز کرد.

به لحاظ ظاهری آیفون 8 با آیفون 7 تفاوت چندانی ندارند از طرف دیگر نیز آیفون 10 بسیار منحصر به فرد تر از آیفون 8 است و کاربران تمایل به خرید آن را دارند. تحلیلگران پیش از آغاز فروش جهانی آیفون 8 این پیشبینی را  میکردند که  اپل فروش قابل توجهی در آیفون 8 نخواهد داشت چرا که با توجه به تغییرات بسیار کم تلفن همراه نسبت به آیفون 7 عملا کاربران آیفون 7 تمایلی به خرید نسخه جدیدتر نخواهند داشت و تعداد اندکی تلفن های خود را به این نسخه ارتقا خواهند داد.

از طرفی دیگر آیفون 1000 دلاری که با نام آیفون ایکس رونمایی شد در ماه نوامبر فروش آن آغاز خواهد شد و بسیاری از کاربران آنطور که در نظر سنجی ها نشان میدهدتمایل بسیار زیادی به خرید آیفون ایکس نسخه 256 گیگابایت آن دارند،به لحاظ ظاهری آیفون ایکس ظاهری متفاوت تر از دو آیفون 8 دارد همچنین برتری هایی از جمله داشتن سنسور تشخیص چهره صفحه نمایش بدون حاشیه 5.8 اینچی اولد نیز دارد که آن را از هر لحاظ برتر از آیفون 8 میکند.

همجنین لازم به ذکر است در زمینه دوربین نیز دوربین دوگانه پشتی آن در هر دو  لنز آن قابلیت لرزشگیر را داراست.

نظر شما در این باره چیست کدام تلفن را خریداری میکنید؟

 

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time