• آموزش
  • ارسال شده :

چگونه کنفرانس معرفی آیفون 2018 را به طور زنده مشاهده کنیم؟

فردا شب مصادف با 21 شهریور ماه اپل کنفرانس سالانه معرفی آیفون های جدید خود را برگزار میکند این کنفرانس راس ساعت 21:30 آغاز می شود  و بروزرسانی نیز مطابق رسم هرساله خود وبلاگ نویسی زنده خود را آعاز خواهد کرد اما برخی از کاربران تمایل دارند این رویداد را به طور زنده مشاهده کنند.

برای مشاهده زنده این کنفرانس روش های مختلفی وجود دارد که کاربران می توانند برحسب نیاز خود یکی از این راه ها را انتخاب کنند اول مشاهده از طریق مروگر سافاری تلفن ها ومحصولات اپلی (آیفون، آیپد، آیپاد، مک بوک ، آی مک) میباشد که نیازمند بروز بودن سیستم عامل دستگاه حداقل iOS 10برای آیفون  و آیپد و نسخه 10.11 مک او اس است.

از دیگر راه هایی که می توانید برای مشاهده این کنفرانس استفاده کنید استفاده از رایانه مجهز به ویندوز10 است که با استفاده از مرورگر مایکروسافت اج و با مراجعه به وبسایت اپل در زمان کنفرانس قادر خواهید بود به طور زنده وقایع این کنفرانس را دنبال کنید. گفتنی است در سایر سیستم عامل ها وبا استفاده از مرورگر های کروم و فایرفاکس(آخرین نسخه) نیز احتمالا بتوانید این رویداد را به طور زنده از طریق سایت اپل مشاهده کنید.

علاوه بر این راه های ذکر شده همچنین شما می توانید با استفاده از اپل تی وی و مراجعه به اپلیکیشن Apple Eventsمدتی پس از شوروع کنفرانس این رویداد بزرگ را به طور زنده دنبال کنید.دقت داشته باشید حداقل نیازمندی سخت افزاری برای مشاهده زنده این کنفرانس استفاده از اپل تی وی نسل 2 به بعد است.

 

همچنین وبلاگ نویسی زنده بروزرسانی فرداشب مصادف با 21 شهریور راس ساعت 21:30 از آدرس زیر شروع خواهد شد.

http://beroozresani.com/live

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time