چاپ کردن این صفحه
چگونه فلش ایفون را در هنگام دریافت تماس ها و پیامک ها فعال کنیم؟
  • آموزش
  • ارسال شده :

چگونه فلش ایفون را در هنگام دریافت تماس ها و پیامک ها فعال کنیم؟

چگونه فلش ایفون را در هنگام دریافت تماس ها و پیامک ها فعال کنیم؟ 
همانطور که در جریان می باشید، همواره دریافت تماس ها و پیامک ها در ایفون همراه با هشدار هایی بوده است، که این هشدار می تواند بصورت لرزش (همان ویبر) و یا از طریق صدا و یا ترکیبی از هر دو ان ها باشد. اما اگر این هشدار ها در هنگام دریافت اعلامیه ها برای شما بخصوص در مکان های شلوغ کافی نمی باشد و یا برعکس ممکن است در بعضی از مواقع در محیط هایی قرار بگیرید که مجبور باشید دیوایس خود را در حالت کاملا سکوت یا همان سایلنت قرار دهید و از طرفی هم بخواهید اعلامیه های خود مانند تماس ها و... را از دست ندهید، باید بگوییم که اپل با قرار دادن ویژگی همچون LED Flash for Alerts ، این امکان را به کاربران خود داده است تا با فعال کردن ان، از این پس هر تماس و یا پیامکی را در ایفون خود همراه با روشن شدن فلش LED دوربین دریافت کنند ، تا از این پس در هر موقعیتی که قرار داشتند، هیچ تماس و پیامکی را از دست ندهند. حال اگر قصد فعال سازی این قابلیت را دارید، می بایست در ادامه مراحل زیر را دنبال کنید.
 
و اما اموزش فعال سازی LED Flash for Alerts در ایفون :
 
برای فعال سازی این قابلیت، کافیست تنها به مسیر Setting > General > Accessibility در دیوایس خود مراجعه کنید و سپس سوییچ گزینه ی ‏LED Flash for Alerts را فعال کنید.
در پایان توجه داشته باشید که این قابلیت تنها در زمانی کار خواهد که دیوایس شما در حالت قفل یا Sleep قرار داشته باشد، در غیر این صورت اگر صفحه ی دیوایس شما روشن باشد این قابلیت کار نخواهد کرد و غیرفعال خواهد بود.
 
 
تمامی حقوق محفوظ است - بروزرسانی - آدرس : مشهد - بلوار خیام - خیام ۱۱ - تقاطع فرهاد ۰۵۱۳۷۶۵۱۸۸۱