توییتر از توانایی"پنهان کردن مطالب غیر اخلاقی" خبر میدهد

توییتر در حال آزمایش فیلتر جدیدی است که به کاربران توانایی داده،تا در صورت دریافت دایرکت که محتوای مناسبی ندارد،به صورت اتوماتیک پنهان شود.

بنا به پستی که اخیرا در پیج اینستاگرام به روز رسانی منتشر کردیم،متوجه حائض اهمیت بودن این فیلتر شدیم.
امروز با این اخبار که توییتر به این مسئله رسیدگی کرده مواجه شدیم.
توییتر در حال آزمایش فیلتر جدیدی است که به کاربرانش قدرت پنهان کردن مطلب میدهد، تا در صورت دریافت دایرکت که محتوای مناسبی ندارد،به صورت اتوماتیک از دید کاربر پنهان شود و در فایل (message requests) باقی میماند.
message requests همان فایلی است که پیام های کاربرانی که فالو ندارید را بایگانی میکند که در حال حاضر گزینه additional messages به امکاناتش اضافه گشته که پیام های نامناسب در آن جا میگیرند.
توییتر قبلا این فیلتر را برای پاسخگویی در کامنتها ایجاد کرده بود.در این حالت روی پیامهایی که مطلب نامناسب داشتند،عبارت contain offensive content may نمایش داده میشد و برای دیدن مطلب کاربر باید روی کلید تعبیه شده کلیک میکرد.
در پی اقدامات گسترده و سودمند توییتر، قابلیت خودکار پنهان کردن دایرکت،از سری محدودیتهای مفیدی است در باب جلوگیری از سطوح سو استفاده زبانی است.
ایجاد این فیلتر به سهولتی که گفته میشود نیست!تشخیص دادن این نوع از مطالب، پیچیدگی خاص خودش را دارد که توییتر اعلام کرده که این فیلتر رو به بهبود و پیشرفت است.
در هر حال توییتر به تازگی قابلیت های زیادی را برای  آزمایش گذاشته که تعداد محدودی از آنها به مرحله استفاده عموم رسیده است و به دنبال پیشرفت زیاد است.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time