مشخصات کامل آیفون های جدید فاش شد!

هنوز چند روز پیشتر از ارسال دعوتنامه های اپل نگذشته است که اطلاعات کلی از آیفون های جدید فاش شده است. اما این مورد را باید در نظر گرفت که به این اطلاعات هم باید به چشم شایعات جدید این سری از آیفون ها نگاه کرد.

آیفون ۱۱ که جایگزین آیفون XR  خواهد شد. این مدل نمایشگری مشابه XR خواهد داشت . همچنین احتمالا این مدل دارای چیپ A13 و رم ۴ گیگابایتی میباشد. این مدل که  قیمتی کمتر از دو مدل دیگر دارد از دو قابلیت  3D Touch و Apple Pencil پشتیبانی نخواهد کرد. آیفون 11 با حافظه‌های 64، 256 و 512 گیگابایت عرضه می‌شود.

آیفون ۱۱ پرو که جایگزین آیفون XS خواهد بود. این مدل مثل آیفون 11 دارای چیپست A13، سنسور Face ID زاویه‌دار، دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی، شارژ بی‌سیم معکوس و وای‌فای 6 میباشد فقط با این تفاوت که این مدل از Apple Pencil پشتیبانی میکند. آیفون 11 پرو با حافظه‌های ۱۲۸ ، 256 و 512 گیگابایت عرضه می‌شود. تفاوت اصلی این مدل با آیفون ۱۱ در دوربین سه گانه و رم ۶ گیگابایتی ان میباشد.

آیفون ۱۱ پرو مگس هم که جایگزین آیفون XS MAX  میباشد که دارای مشخصاتی مشابه آیفون ۱۱ پرو میباشد فقط با این تفاوت که دارای صفحه نمایشی بزرگتر میباشد.

تا رویداد ۱۹ شهریورماه اپل فرصتی کمی باقی مانده است و باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام یک از این شایعات به واقعیت تبدیل میشود!

منبع:gsmarena

 

 

 

 

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time