رنگ های جدید و متنوع برای آیفون ۱۳

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط یکی از منابع آگاه منتشر شده است، گویا اپل رنگ های جدیدی را برای سری بعدی آیفون های خود در نظر گرفته است. اپل احتمالا قصد دارد تا آیفون ۱۳ را در رنگ های متنوع نظیر مشکی مات، نارنجی، صورتی، بنفش را در کنار رنگ‌ های مشکی و سفید و قرمز و آبی به بازار عرضه کند.
همان طور که پیشتر نیز اعلام کرده بودیم، بر اساس گزارشی که چند ماه پیش توسط «Max Weinbach» منتشر شده بود، اپل تصمیم گرفته است تا رنگی مشکی مات را به آیفون های سری جدید خود اضافه کند. این رنگ بیشتر متمایل به رنگ خاکستری بسیار تیره خواهد بود که ظاهری فلزی ایجاد می‌کند. البته برخی منابع اعلام کرده اند که این رنگ فقط در نسخه ‌های پرو و پرو مکس این گوشی ارائه خواهد شد.
همچنین آیفون ۱۳ پرو نیز با رنگ برنزی مایل به نارنجی عرضه خواهد شد. اما گفته شده است که این رنگ به سال ۲۰۲۱ نمی رسد و احتمالا در سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه آن به بازار باشیم.
حال بر اساس گزارش جدیدی که توسط «Max Weinbach» منتشر شده است، اپل در حال تست رنگ صورتی رز یا همان « RosePink» در آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی و همچنین رنگ بنفش در آیفون ۱۳ پرو مکس می باشد.
از طرفی بر اساس این گزارش، احتمالا از پوشش فولاد ضد زنگ جدیدی برای کاهش لکه ها و اثر انگشت ها نیز در آیفون های سری جدید استفاده خواهد شد.
از دیگر ویژگی های احتمالی آیفون ها سری جدید که پیشتر نیز به آن اشاره کرده بودیم میتوان به احتمال وجود ظرفیت یک ترابایتی در نسخه پرو آیفون های جدید، کوچکتر شدن ناچ، طراحی جدید لنزهای دوربین عقب و دوربین متفاوت اشاره کرد و پیش بینی شده است که آیفون های جدید در اواخر شهریور و طبق برنامه سالانه اپل رونمایی شوند.
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time