• بررسی
  • ارسال شده :

بررسی اولیه iOS 12 در زمینه سرعت و مصرف باتری

همانطور که میدانید اپل دوشنبه شب سرانجام نسخه نهایی سیستم عامل آی او اس 12 را منتشر کرد در این مطلب نگاهی به عملکرد این نسخه خواهیم داشت.

 در نگاه اول این نسخه تغییر ظاهری چندانی نسبت به آی او اس 11 نداشته و صرفا یک اپلیکیشن برای اندازه گیری به آن اضافه شده همچنین در بخش نوتیفیکیشن ها نیز اپل امکان دسته بندی اعلانات را نیز برای کاربران فراهم کرده است، علاوه بر این تغییرات یک بخش دیگر به نام  Screen Limitدر تنظیمات اضافه شده که به واسطه آن میتوانید مدیریت درست تری در میزان استفاده خود داشته باشید.

تا اینجا تغییراتی بود که بنده پس از نصب آی او اس 12 بر روی یک دستگاه آیفون 7 خود انجام داده ام مشاهده کرده ام، اما مهمترین سوالی که بسیاری از کاربران از ما میکنند میزان افزایش سرعت و مصرف باتری در این نسخه چگونه است، در بررسی هایی که تا کنون بنده انجام داده ام مصرف باتری در این نسخه نسبت به آخرین نسخه آی او اس 11 یعنی 11.4.1 تغییر چشم گیری نداشته اما با این حال در مدت زمان  4 ساعت استفاده از دستگاه حدود 50 درصد از ظرفیت باتری باقی مانده است.

لازم به ذکر است شرایطی که این آزمایش مصرف باتری در آیفون 7 انجام شده میزان روشنایی دستگاه در حد 75 درصد، استفاده از وای فای برای وب گردی و استفاده از اپلیکیشن های تلگرام و اینستاگرام بوده است.

به طور کلی با وجود اینکه این نسخه اولین نسخه نهایی از آی او اس 12 بوده و با نگاهی به تاریخچه اپل در زمینه بروزرسانی های آی او اس انتظار می رود باز هم مصرف باتری در نسخه های آینده آی او اس 12 بهتر و بهینه تر شود.در نهایت سرعت دستگاه نیز تا حد بسیار زیادی بیشتر شده، اپلیکیشن ها سریعتر باز شده، انیمیشن های سیستم عامل روان تر اجرا میشوند.

به نظر میرسد اپل تمام تلاش خود را انجام داده تا این سیستم عامل مشکلات و ایرادات بسیار زیادی که کاربران در آی او اس 11 داشته اند را برطرف کند و طی بررسی های اولیه ما و نظراتی که بسیاری از کاربران برایمان ارسال کرده اند تا کنون این نسخه موفق بوده است.

نکته:با وجود اینکه از زمان انتشار نسخه نهایی این نسخه مدت زیادی نمیگذرد نظرات قطعی و نکمیلی را پس از بررسی های بیشتر در مطالب آینده منتشر خواهیم کرد.

 

منبع:بروزرسانی

 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time