• بررسی
  • ارسال شده :

دوربین آیفون XR چه ویژگی هایی دارد؟

سرانجام انتظارات برای دریافت آیفون XRبه پایان رسیده و این محصول از روز گذشته تحویل خریداران شده است حال در این مطلب نگاهی به ویژگی های دوربین این محصول خواهیم داشت.

همانطور که میدانید آیفون XRارزان قیمت ترین محصولی است اکه اپل امسال در میان آیفون های خود معرفی کرد در این مطلب نگاهی به تفاوت دوربین میان آیفون XSو XRمیاندازیم. گفتنی است دوربین آیفون ایکس اسMax دقیقا همان ویژگی‌ها و قابلیت‌هایXS معمولی را دارد

تشابهات:

دوربین هر دو آیفونXR وXS رزلوشنی 12 مگاپیکسلی داشته و قادرهستند با زاویه وسیع 26 میلیمتری که دارند تصاویر و ویدیو های با کیفیتی ذخیره کنند همچنین گشودگی دیافراگم این دو آیفون در لنز اصلی f 1.8می باشد.

دوربین جلو این دوسری نیز مشابه با  یکدگیر بوده و رزلوشنی 7 مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم f 2.2دارند. این دوربین قادر است ویدیو هایی با کیفیت 720 و 1080 ذخیره کند همچنین مجهز به لرزشگیر ویدئویی سینامتیک نیز می باشد.

دوربین هر دو آیفون XSو XRقادر است ویدیو هایی با کیفیت 30،60،120 و240 فریم برثانیه در رزلوشن های مختلف ذخیره کند.

همچنین به لطف بهره گیری از سنسور های جدید پردازش تصویر و پردازنده قدرتمندA12 Bionic  دوربین این تلفن قادر است تصاویر و ویدیو های HDRبا کیفیت تری را ذخیره کند.

اما مهمترین تفاوت میان دوربین آیفون XSوXS Maxبا آیفون XRدر این است که دو تلفن اول یک دوربین 12 مگاپیکسلیf2.4 هم در پشت دارند، که برای زوم اپتیکال 2 برابر استفاده می‌شودعلاوه بر این، این دوربین بخش مهمی از حالت پرتره است، چرا که وجود لنز تله‌فوتو به ایجاد عمق در تصاویر کمک می کند و شما به واسطه آن میتوانید تصاویری با عمق بسیار بیشتر از حالت عادی بگیرید.

 

نظر شما در این باره چیست؟ کدام محصول را انتخاب می کنید؟

 

منبع:بروزرسانی

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time