فروش بالای آیفون ۱۱ پیش بینی ها را تغییر داد!

اپل با معرفی آیفون های جدید خود با استقبال خوبی رو به رو شد و نظر کاربران زیادی را برای خرید به سمت خود جلب کرده است . با توجه به آخرین اخبار منتشر شده آمار فروش آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس بیش از انتظار تحلیلگران بوده است.

تحلیلگران موسسه Cowen تخمین زده اند که در سه ماه سوم سال ۲۰۱۹ تعداد ۴۷ میلیون آیفون ۱۱ به فروش میرسد این در حالی است که این آمار ۲ درصد نسبت به سال گذشته کم تر بوده است. 

همچنین تحلیلگران این موسسه بر این باور هستند که افزایش ۳ میلیون واحدی آیفون در ماه سپتامبر به خاطر کاهش ۱۵۰ دلاری آیفون XR بوده است.

به طور کلی برای سه ماه آخر سال ۲۰۱۹ تخمین زده شده است که حدود ۶۷ میلیون آیفون به فروش میرسد که از این آمار ۴۷ میلیون متعلق به فروش آیفون ۱۱ میباشد.در سال آینده هم با وجود تکنولوژی 5G انتظار میرود آمار فروش مدل های سال ۲۰۲۰ به حدود ۱۹۸ میلیون واحد برسد.

در حال حاضر هم با وجود افزایش آمار فروش آیفون ۱۱ تحلیلگران آمار پیش بینی های خود را تغییر دادند.موسسه تحلیلگر «جی پی مورگان» (JP Morgan) نیز پیش بینی های اولیه خود از میزان فروش خانواده آیفون 11 در ماه سپتامبر را 1 میلیون واحد و برای ماه دسامبر 3 میلیون واحد افزایش داده است.

منبع:appleinsider

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time