صفحه نمایش کج در برخی از آیمک های جدید M1

همان طور که میدانید، اپل در رویداد Spring Loaded 2021، آیمک جدید خود را با تراشه قدرتمند M1 و همچنین با طراحی جدید و در رنگ‌ های شاد و متنوعی نظیر نقره ای، آبی، بنفش، قرمز، نارنجی، زرد و سبز و با قیمت پایه ۱۲۹۹ دلار و حداکثر قیمت ۱۴۹۹ دلار، رونمایی کرد. حال شرکت اپل، نسبت به تحویل آیمک های جدید مشتریانی که آن را پیش خرید کرده‌ بودند، اقدام کرده است.
در این بین کاربرانی که آیمک جدید M1 اپل را تهیه کرده اند، به این موضوع پی بردند که آیمک جدیدشان دارای نقص ساختاری می‌باشد که باعث می‌شود نمایشگر بر روی پایه به گونه ای سوار شود که کاملاً بر آن مطابق نباشد. این کاربران در شبکه های اجتماعی از ناهمترازی و کچ بودن نمایشگر آیمک جدیدشان خبر می‌دهند و از این موضوع شکایت دارند. برخی از این افراد اعلام کرد‌ه‌ اند که هفت پیچ روی پایه آیمک های جدید قرار دارد و احتمالا بسته نشدن درست این پیچ ‌ها در زمان تولید انبوه، باعث شده است تا آیمک های جدید به صورت کج روی سطح قرار گیرند.
از طرفی یکی از یوتیوبرهای فعال در حوزه آنباکس و بررسی محصولات فناوری در کانال iPhonedo، اخیرا ویدیویی درباره آیمک M1 منتشر کرده که در اون، کج بودن دستگاه خود را نشان می‌دهد. او با اندازه‌ گیری فاصله سمت چپ و راست نمایشگر آیمک M1 می‌گوید که یک سمت ۷۶ میلی‌متر با سطح میز فاصله دارد در حالی که فاصله سمت دیگر، ۸۰ میلی‌متر است.
همچنین سایت MacRumors نیز اعلام کرده است که صفحه نمایش دستگاهی که برای تست داشتند، کج بوده است و در همان لحظه اول متوجه این موضوع شده اند.
اما هنوز شرکت اپل به این گزارش‌ها واکنشی نشان نداده است و باید منتظر ماند و دید که شرکت اپل چه اقدامی را در پیش می‌گیرد؟
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time