آپدیت به IOS 10.2.1 آیا به مشکل باتری آیفون ها کمکی می کند؟

اپل ماه گذشته نسخه نهایی iOS 10.2.1 را عرضه کرد اما به تازگی مشخص کرده که در این به روزرسانی باگی برطرف شده که برخی از کاربران آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس را آزار می‌داد. برخی از آیفون‌های گفته شده به طور ناگهانی خاموش می‌شوند.همراه ما باشید.

اگرچه این بروزرسانی مشکل باتری را به طور کامل بر طرف نکرده است اما اپل مدعی شده که مشکل خاموش شدن ناگهانی آیفون ۶S را تا ۸۰ در صد توانسته کاهش دهد.اما در ایفون ۶ تا ۷۰ درصد بهبود یافته است.

این کاهش قابل توجه بعد از اینکه IOS 10.2.1 بر روی بیش از ۵۰ در صد گوشی ها نصب شد، رخ داد

در iOS 10.2.1 یک ویژگی جدید اضافه شده که کسانی که آیفونشان به طور ناگهانی به خاطر باتری قدیمی خاموش می‌شود، فورا و به سادگی با زدن دکمه پاور، دستگاه را ریبوت کنند. پیش از این کاربران برای روشن کردن دستگاه باید آن را به شارژ متصل می‌کردند.

این مسئله ارتباطی با مشکل باتری یافته شده در برخی از مدل‌های آیفون ۶s ندارد. باتری این دستگاه‌ها به صورت کاملا رایگان توسط اپل تعویض می‌گردند، دستگاه‌هایی که باتریشان مشکل دارد با وجود داشتن ۳۰ درصد شارژ خاموش می‌شوند. گفته می‌شود این مشکل به خاطر دمای بالای محیط تولید باتری می‌باشد.

اپل گفته که این مشکل ایمنی شما را به خطر نمی‌اندازد و در صورتی که با آپدیت به iOS 10.2.1 نیز مشکل شما برطرف نشد با AppleCare تماس بگیرید.

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time