احتمال قرارگیری اسکنر اثر انگشت آیفون ۸ در پشت بدنه

اگر می خواهيد از يكی ديگر از تغييرات ظاهری آيفون جديد صورت پذيرد آگاه شويد در ادامه با ما همراه باشيد.
 با نزیک شدن به زمان معرفی آيفون جديد شايعات پيرامون اين دستگاه در حال زياد شدن است.با توجه به اینكه ايفون هریک سال يكبار معرفی می شود علاقه مندان به اين گوشی شايعات زيادی را می شنوند كه بعضی از آن ها دور از واقعيت و بعضی بسيار نزدیک به مدل واقعی هستند.
هرچندكه هنوز نام اين گوشی معلوم نيست كه آيفون ٨ باشد يا ايفون ٧ اس بحث های زيادی وجود دارد كه اپل به دليل سالگرد ١٠ سالگی ايفون قصد دارد تغييرات زيادی را در مدل جديد انجام دهد كه اين موضوع شايد باعث اين شده است كه توقعات مردم ار مدل جديد كمی بيش از اندازه باشد.
 
طرح شماتیک جدیدی از آیفون ۸ منتشر شده است که نشان از فریم فلزی و حضور اسکنر اثر انگشت در پنل پشتی و زیر لوگوی اپل دارد.این تصویر از سوی سانی دیکسون انتشار یافته که یکی از مشهورترین فاش‌کننده‌های اطلاعات مربوط به محصولات اپل بوده و سابقه خوبی در این زمینه دارد.
 
شایعات زیادی مبنی بر استفاده اپل از شیشه برای بدنه و قاب پشتی آیفون ۸ به گوش رسیده بود، اما بلومبرگ گزارش می‌دهد که اپل در حال ساخت یک نمونه اولیه با فریم آلومینیومی است که ابعاد بزرگ‌تری نسبت به آیفون ۷ خواهد داشت.
 
پیش از این درباره مشکلات فراوانی که اپل برای قرار دادن حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر دارد، شنیده‌ایم و به نظر می‌رسد که این تکنولوژی هنوز به مرحله تکامل نرسیده است و ممکن است به همین دلیل، اپل تصمیم به قرار دادن این اسکنر در پنل پشتی آیفون ۸ گرفته و از قبول ریسک تکنولوژی مذکور بپرهیزد.
 
 

نظر دادن

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time