شرایط مرجوعی کالا:

رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت های اصلی فروشگاه بروزرسانی بوده، تا هر سفارشی در شرایط مطلوب، مورد تایید و انتظار مشتری ارسال گردد.

الف) وجود اشکال کارخانه ای در محصول

 •  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 •  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به یکتا موبایل (مطابق شرایط تحویل) بازگردانده شود.
 •  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 •  این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 •  خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش، کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت فروشگاه بروزرسانی داشته باشد، آن را به یکتا موبایل اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات، فروشگاه بروزرسانی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 •  در صورتیکه خریدار در مدت ۷ روز از زمان دریافت سفارش، متوجه اشکال فنی در سفارش خود شود باید مراتب را فورا به فروشگاه بروزرسانی اعلام کرده تا پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی فروشگاه بروزرسانی، ظرف یک روز کاری نسبت به ارسال کالا اقدام کند.
 •  کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد، پس از برگشت به فروشگاه بروزرسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان فروشگاه بروزرسانی، کالای جایگزین برای شما ارسال شده و یا وجه آن ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری به حساب شما عودت داده می شود.
 •  هزینه اولیه ارسال محصول معیوب، توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا توسط کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش ، این هزینه بر عهده فروشگاه بروزرسانی می باشد و هزینه پرداختی از سوی کاربر به وی عودت می گردد و ارسال مجدد کالای سالم نیز رایگان خواهد بود.
 •  پس از ۷ روز از زمان دريافت كالا، هر نوع اشكال فني كه براي كالاي شما پيش بيايد در صورت داشتن گارانتي بر عهده شركت گارانتی كننده خواهد بود و بايد آن را به آدرس مركز خدمات آن شركت جهت تعمير ارسال نماييد.

ب) اگر مشتری بنا به هر دلیلی، تصمیم داشته باشد محصول خریداری شده را مرجوع یا تعویض نماید :

1- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات اطلاع داده شود.

2- اگر سفارش ارسال شده باشد، در این صورت مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید، مشروط به اینکه:

 • کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
 •  هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار می‌باشد.
 • نظر به انتخاب روش تحویل کالا توسط مشتری، زمان آغاز مدت هفت روز کاری انصراف از خرید طبق  تاریخ تحویل کالا توسط شرکت به کالا رسان مناط اعتبار می‌باشد.

ج) چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری، با کالای ارسال شده توسط فروشگاه بروزرسانی از نظر (جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد، مشتری باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه بروزرسانی از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع دهد. امکان استفاده از این سرویس مشروط به اینکه:

 •  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 •  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • تمامی هزینه های برگشت کالای مذکور از سوی مشتری و ارسال مجدد کالای صحیح، در صورت تایید کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش، رایگان بوده و بر عهده فروشگاه بروزرسانی می باشد.
 •  هزینه اولیه ارسال محصول مذکور، توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا توسط کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش ، این هزینه بر عهده فروشگاه بروزرسانی می باشد و هزینه پرداختی از سوی کاربر به وی عودت می گردد و ارسال مجدد کالای صحیح نیز رایگان خواهد بود.

د) چنانچه کالای خریداری شده مشمول بندهای فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشد به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشد:

1- گارانتی دار (به غیر از گارانتی فروشگاه بروزرسانی): خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید. لذا فروشگاه بروزرسانی هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی به غیر از گارانتی فروشگاه بروزرسانی ندارد.

2- گارانتی فروشگاه بروزرسانی: مشترک موظف است ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالا رسان، کالای مزبور را به شرکت عودت نماید تا کارشناسان شرکت علت را بررسی نموده و متعاقبا نتیجه را به خریدار اعلام نمایند.

3- فاقد گارانتی: فروشگاه بروزرسانی هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.

4- کلیه کالاها و دستگاه هایی که نیاز به تست دارد (کالاهایی که عبارت " 7 روز مهلت تست" در صفحه کالا، به هنگام خرید از سایت درج شده باشد.)، تا هفت روز از تاریخ تحویل دارای فرصت تست می باشند و هرگونه نقص فنی در دستگاه ها شامل سرویس تعویض می‌باشد، و ایراد مطروحه توسط مشتری، از طریق کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه بروزرسانی کنترل و بررسی و در صورت تایید وجود نقص فنی، به انتخاب مشتری یا کالای مشابه مجددا ارسال و یا وجه پرداختی مسترد خواهد شد.

5- خریدار مکلف است بلافاصله حین در یافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند (شکستگی، ترک خوردگی، زدگی وغیره) باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر اینصورت تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و فروشگاه بروزرسانی ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.


شرایط کلی در بازگشت کالا :

 •  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه بروزرسانی، جداً خودداری کنید.
 •  برای بازگشت کالا، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
 • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 • برای بازگردانی کالا فقط از پست سفارشی استفاده کنید.
 •  حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده، از 6 جهت در پس زمینه سفید از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان این مجموعه ارسال نمایید.
 •  اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود، می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت تست 7 روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک کارشناسان فروشگاه بروزرسانی، تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
 • از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
 • از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
 •  در صورتيكه بدليل هرگونه كار نرم افزاری و یا تغییر شرایط محصول نقصی برای كالای شما بوجود آيد، فروشگاه بروزرسانی از پس گرفتن آن كالا معذور است.
 • لوازم جانبی از قبیل کیف، برچسب محافظ صفحه و قاب محافظ دارای مهلت تست ۷ روز نبوده و تنها و در صورت داشتن اشکال ظاهری در هنگام دریافت کالا و یا مغایرت مشخصات با مشخصات ثبت شده در سایت فروشگاه بروزرسانی قابل عودت می‌باشند.
 • پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه بروزرسانی، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
 •  ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه بروزرسانی است.
 • لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه بروزرسانی بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود..برای کالای گران ‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان ‌تر، فروشگاه بروزرسانی تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
 • اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه بروزرسانی در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا (درج شده در فاکتور)  به مشتری تا ۳ روز کاری پس از اعلام برگشت وجه امکان می‌پذیرد.
 • از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع، تعمیر و یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد. 

مقایسه (0 مورد)