پایه نگهدارنده گوشی برند Baseus بیسوس مدل Necklace Lazy Bracket Baseus Neck-Mounted Lazy Bracket Holder

قیمت :480,000 تومان

معرفی اجمالی محصول پایه نگهدارنده گوشی برند Baseus بیسوس مدل Necklace Lazy Bracket

هولدر گردنی بیسوس دارای یک طراحی انعطاف‌پذیر است. با این طراحی خاص، شما می‌توانید از آن در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف استفاده کنید. نگهدارنده گوشی و تبلت بیسوس از خستگی در زمان کار با موبایل و تبلت جلوگیری می‌کند. کافی است آن را از گردن خود آویزان کنید. به کمر وصل کنید یا بر روی میز قرار دهید. بدون نیاز به نشستن، در حالت خوابیده و بدون در دست گرفتن گوشی، کارهای خود را انجام دهید.

نگهدارنده گوشی و تبلت بیسوس Baseus Neck-Mounted Lazy Bracket دارای بازوهای بلند از دو طرف است که به راحتی می‌توانید آن را به حالت مورد نظر در آورید. جنس بازوها آلومینیومی است. 70 سانتی‌متر است. وزن کمی دارد. منعطف است. طبق نیاز شما به راحتی به هر شکلی که بخواهید در می‌آید. در قسمت میانی این بازوها، شاهد وجود فوم زخیم و نرمی هستیم. وجود فوم باعث می‌شود وقتی هولدر گوشی بیسوس دور گردن قرار دارد آسیب و ناراحتی برایتان ایجاد نمی‌شود. زمانی که در دست قرار دارد، از دست سر نخورد و زمانی که از آن در حالت رومیزی استفاده می‌شود، روی میز ثابت بماند و از روی میز لیز نخورد. اگر یکی از علاقمندان به گرفتن عکس‌های سلفی هستید، بهتر است بدانید می‌توانید از این نگهدارنده گوشی بیسوس به عنوان مونوپاد استفاده کنید. کافی است بازوها را به هم نزدیک کنید و موبایل را در قسمت نگهدارنده بیسوس قرار دهید؛ سپس با عقب بردن دست عکس‌های سلفی از زوایا و حالت‌های مختلف بگیرید.هولدر چند حالته بیسوس قابل استفاده برای انواع گوشی و تبلت از 4 تا 10 اینچ است. قسمت نگهدارنده این هولدر، از نوع فنری است. دارای یک گیره نگهدارنده با قابلیت چرخش 360 درجه‌ای است. دو طرف آن دارای روکش بوده تا مانع از ایجاد خط و خراش بر روی بدنه اسمارت‌فون شما شود. در قسمت پشتی این نگهدارنده، نوعی توپ قرار گرفته است که امکان چرخش 360 را به شما می‌دهد. بنابراین می‌توانید گوشی خود را در بهترین زاویه دید قرار دهید و از آن لذت ببرید. پیش از خرید ابتدا به مقایسه کیفیت و قیمت نگهدارنده گوشی و تبلت بیسوس Baseus Neck-Mounted Lazy Bracket با دیگر مدل‌ها بپردازید و سپس بهترین انتخاب را انجام دهید.

نمایش بیشتر

ویژگی های محصول

  • نوع محصول : هولدر آیفون
  • برند : Baseus
  • مدل : Necklace Lazy Bracket
  • مناسب برای : مناسب برای گوشی های 4 تا 10 اینچ
  • ویژگی‌های خاص : -کیفیت ساخت بالا/ -قابلیت گردش 360 درجه/ -پایه های قابل انعطاف/ -قابل استفاده روی میز/ -قابلیت استفاده به عنوان مونوپاد/ -مناسب برای استفاده دور گردن/

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مقایسه (0 مورد)