اپل پنسل نسل دو - اورجینال Apple Pencil 2nd generation - Org

تنها یک عدد در انبار باقی مانده

قیمت :6,889,000 تومان

معرفی اجمالی محصول اپل پنسل نسل دو - اورجینال

اپل پنسل یکی از نوآوری‌های ویژه شرکت اپل در طراحی و تولید محصولات جانبی مناسب برای محصولات آیپد است.

این قلم استایلوس علاوه بر افزایش سطح کاربری آیپدها، این دستگاه‌ها را به یک ابزار کاملاً کارآمد برای طراحان و ایده پردازان تبدیل می‌کند.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی متخصصین

این محصول نسل دوم از قلم‌های لمسی یا قلم دیجیتالی اپل است که همراه با نسل سوم از آیپدهای پرو این شرکت معرفی شده است. این قلم چند تغییر اساسی از نظر ساختار و کارایی نسبت به نسل اول خود داشته و برخی از مشکلات بازر آن برطرف شده و از این رو می‌توان Pencil 2nd Generation را محصولی تحسین شده خواند. بدنه این قلم همچنان پلاستیکی بوده و طول 16.6 سانتی‌متری با قطر کمتر از 1 سانتی‌متری دارد. وزن نسبتا سبک حدودا 21 گرمی آن هم به کاربر اجازه می‌دهد بدون خستگی دست، ساعت‌ها امکان کار با قلم را داشته باشد. اما مهمترین تفاوت این قلم نسل دوم با نسل قبلی خود در طراحی بدنه است. به طوری که یک وجه این قلم به صورت تخت طراحی شده و در همین قسمت هم آهنربا تعبیه شده است. به این ترتیب می‌توان از همین قسمت، قلم را به آیپدپروهای نسل سوم متصل کرد که لبه‌هایی صاف و بدون انحنا دارند. این نوع طراحی دو خصوصیت مثبت را به همراه دارد، اول اینکه امکان گم شدن قلم بسیار کاهش یافته و دوم اینکه به محض اتصال قلم به بدنه تبلت امکان اتصال دو ابزار به یکدیگر به وجود آمده و قلم هم شروع به شارژ شدن می‌کند. به این ترتیب احتمالا قلم‌تان همیشه شارژ خواهد داشت و همواره آماده به کار است. همچنین با دو بار تپ کردن روی قسمت صاف این قلم می‌توانید بین ابزارهای انتخابی سوئیچ کنید. این قلم به وسیله بلوتوث به ابزارهای‌تان متصل می‌شود اما تنها با آیپدپروهای نسل سوم سازگار است و نمی‌توان آن را به دیگر آیپدها متصل کرد.

ویژگی های محصول

  • نوع محصول : قلم اپل آیپد پرو Apple Pencil ( نسل دوم )
  • ابعاد محصول : 166 × 8.9 × 8.9 میلی متر
  • وزن محصول : 20.7 گرم
  • مناسب برای : آیپد ایر نسل 4 آیپد ایر نسل 5 آیپد پرو 11 اینچ نسل 1 آیپد پرو 11 اینچ نسل 2 آیپد پرو 11 اینچ نسل 3 آیپد پرو 11 اینچ نسل 4 آیپد پرو 12.9 اینچ نسل 3 آیپد پرو 12.9 اینچ نسل 4 آیپد پرو 12.9 اینچ نسل 5 آیپد پرو 12.9 اینچ نسل 6 آیپد مینی 6

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مقایسه (0 مورد)