کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ Baseus مدل Horizontal PD Flash (1متر) Baseus Horizontal PD Flash Charge Cable

انتخاب گارانتی

معرفی اجمالی محصول کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ Baseus مدل Horizontal PD Flash (1متر)

1 متر
با کیفیت عالی

نمایش بیشتر

نقد و بررسی متخصصین

طراحی کابل بیسوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash

یکی از مهمرین ارکان موفقیت یک برند و یا سری خاص از لوازم مربوط به پیشرفت تکنولوژی، دقت در طراحی و ساختار فیزیکی دستگاه های ارائه شده است.

مهمترین مشخصه ظاهری محصولاتی که موفقیت دریافت نام و برند اپل را کسب نموده اند، سادگی فیزیکی و طراحی حرفه ای آن ها است. شما این مشخصه را در طول دوران فعالیت شرکت اپل به وضوح مشاهده می کنید.

اکنون نیز کابل بیسوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash از یک طراحی بسیار ساده و در عین حال کاملا حرفه ای برخوردار است و سبب می شود با سلایق متفاوت، همخوانی بسیاری داشته باشد.

روکش اصلی کابل از جنس کنف بوده و در ساخت لایه رویی کانکتورها از آلیاژ آلومینوم استفاده شده است. این امر نه تنها عمر کابل بیسوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash را به شدت افزایش می دهد بلکه یک ظاهر بسیار شیک و مدرن را نیز به کابل لایتینینگ باسئوس بخشیده است.

ویژگی های فنی کابل بیسوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash

مهمترین ویژگی فنی کابل باسئوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash توان شارژ دستگاه با قدرت 18 وات است و علاوه بر شارژ، قدرت انتقال داده با سرعت 480mbps را دارد. قدرت شارژ دستگاه با توان 18 وات، امکان شارژ سریع دستگاه شما را در مدت زمان بسیار کمی فراهم می نماید.

شدت جریان خروجی در بیشترین حالت ممکن، 2.4 آمپر و در کمترین حالت ممکن، 2 آمپر است. طول استاندارد کابل بیسوس لایتینینگ به تایپ سی مدل horizontal pd flash 1.8 سانتی متر طراحی شده است تا کاربر بتواند به راحتی و در زوایای مختلفی از محل اتصال به جریان الکتریکی از دستگاه استفاده کند.

ویژگی های محصول

  • نوع محصول : کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ Baseus مدل Horizontal PD Flash (1متر)
  • ابعاد محصول : طول کابل:100 سانتیمتر
  • ساختار بدنه : آلیاژ آلومینیوم، TPE، روکش نایلونی
  • ویژگی‌های خاص : -شدت جریان: حداکثر 2.4 آمپر -مثبت سرعت انتقال داده: 480 Mbps -ولتاژ و جریان خروجی :9V/2A , 5V/2.4A -مدل CATLSP-01
  • درگاه ارتباطی : lightning/type-c

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مقایسه (0 مورد)